Porziņģis: Nesaprotu, kādēļ Džeimss tā izteicās..

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas ”Knicks” līderis Kristaps Porziņģis aizstāvēja savu komandas biedru un bija neizpratnē par līgas zvaigznes Lebrona Džeimsa izteikumiem, ziņo ESPN.

”Es nesaprotu, kādēļ viņš [Džeimss] tā izteicās, taču viss, ko es varu pateikt – mēs mīlam Franku [Ntilikinā] un esam priecīgi, ka viņš ir daļa no komandas.” Pauda Porziņģis. ”Viņš padara lielu darbu, spēlē lieliski un dara to, kas viņam jādara. Es Franku nemainītu pret nevienu citu. Tik vienkārši!”

Porziņģis aizstāvēja 2017. gada NBA jauno spēlētāju draftā izvēlēto Ntilikinā, kuru Ņujorka aizrunāja ar astoto kārtas numuru. Džeimss izteicās, ka ”Knicks” draftā bija jāizvēlas Deniss Smits jaunākais, nevis Ntilikinā.

Smits jaunākais nonāca Dalasas ”Mavericks” vienībā un Lebrons par šo situāciju izteica savus komentārus. ”Ņujorka palaida garām tiešām labu spēlētāju, bet Dalasa ieguva vēl neapstrādātu dimantu. Viņam vajadzēja būt ”Knicks” spēlētājam!”

Ntilikinā šosezon vidēji mačā guvis 4,4 punktus, atdevis 5,0 rezultatīvas piespēles un savācis 1,9 atlēkušās bumbas. Savukārt Smits jaunākais sakrājis vidēji 14,8 punktus, 3,7 piespēles un 5,1 atlēkušo bumbu.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar