Porziņģis nespēlē, ”Knicks” piekāpjas ”Magic” (VIDEO)

09/11/2017 07:21

Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) spēli aizvadīja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas ”Knicks”, kas viesos atzina Orlando ”Magic” pārākumu 99:112. Latviešu basketbolists šajā mačā nepiedalījās, jo iedzīvojies divos savainojumos, respektīvi, Porziņģis sastiepis kreiso potīti, kā arī iedzīvojies labā elkoņa iekaisumā.

Latvietim tā bija pirmā izlaistā spēle šosezon. Viņa vietā ”Knicks” sākumsastāvā devās Maikls Bīzlijs, kurš nospēlētās 20 minūtēs guva četrus punktus un izcīnīja četras bumbas zem groziem. Pirmo ceturtdaļu Ņujorka uzvarēja ar minimālu pārsvaru 28:27 un kādu laiku dominēja arī otrajā, tomēr rezultāts pēc puslaika vēstīja jau 54:50 Orlando labā.

Spēle bija saspringta, un ”Knicks” uz īsu brīdi atkal atguva pārsvaru, tomēr spēles izskaņā ”Magic” nospēlēja veiksmīgāk un vadību neizlaida, galu galā uzvarot ar 112:99. Uzvarētāju komandas sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar 24 punktiem bija Nikolā Vucevičs, visvairāk rezultatīvās piespēles padeva Elfrīds Peitons, kurš arī salasīja visvairāk bumbas zem groziem (6).

Ņujorkas sastāvā savukārt labākais punktu guvējs bija Tims Hārdavejs, kurš 37 minūtēs sameta 26 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, tiekot arī pie double-double. Hārdavejs savā komandā bija labākais arī cīņa zem groziem, taču pretiniekus ar piespēlēm vislabāk apdalīja talantīgais Franijas basketbolists Frenks Ntilikinā, kurš savāca deviņas rezultatīvas piespēles.

”Knicks” tādējādi pārtrauca trīs uzvaru sēriju un kopēja uzvaru-zaudējumu bilance Ņujorkas komandai pagaidām ir 6-5. Nākamo spēli ”Knicks” aizvadīs naktī uz 12. novembri, kad ņujorkiešiem pretī stāsies turnīra pastarīte Sakramento ”Kings”, bet jau pēc divām dienām ”Knicks” tiksies ar sezonu slikti sākušo Klīvlendas ”Cavaliers”.