Porziņģis nespēlē, Sabonis pret “Wizards” gandrīz sakrāj “triple-double” (VIDEO)

19/03/2023 08:25
Domants Sabonis

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 118:132 zaudēja Sakramento “Kings” ar lietuvieti Domantu Saboni priekšgalā.

Pirmajā puslaikā Vašingtonas klubam bija desmit punktu pārsvars, taču vēl līdz pirmajam pārtraukumam “Kings” to atspēlēja un vairs neļāva pretiniekiem atgūt vadību. Noslēdzošajā ceturtdaļā Sakramento vienība sasniedza 23 punktu pārsvaru, “Wizards” līdz sirēnai to nedaudz samazinot.

Pirms mača kļuva zināms, ka Porziņģis to izlaidīs, līdz ar to izpalika Baltijas spīdekļu derbijs. “Wizards” rindās ar 33 punktiem izcēlās Kails Kuzma, savukārt Bredlijam Bīlam 20 punkti. Pretinieku rindās neapturams bija Sabonis, kurš 30 punktiem pievienoja deviņas atlēkušās bumbas un desmit rezultatīvas piespēles.

“Wizards” tas bija piektais zaudējums sešās spēlēs, ar 32 uzvarām 71 mačā komanda ieņem 11. vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli komanda aizvadīs naktī uz 22. martu plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Orlando “Magic”.