Porziņģis otrs rezultatīvākais komandā, “Wizards” nespēj apturēt Jokiču un zaudē (VIDEO)

17/03/2022 08:31
Vašingtonas Wizards

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 109:127 zaudēja Denveras “Nuggets”.

Ja pirmajā ceturtdaļā komanda no ASV galvaspilsētas kaut nedaudz spēja turēt līdz pretiniekiem, tad spēles turpinājumā “Nuggets” pārliecinoši dominēja un turēja Vašingtonas vienību 15 punktu attālumā, mierīgi novadot spēli līdz uzvarai.

Porziņģis laukumā pavadīja 23 minūtes un 12 sekundes, atzīmējoties ar 16 punktiem, realizējot piecus no astoņiem pustāliem metieniem un sešus no deviņiem soda metieniem. Latvietis izcīnīja septiņas bumbas zem groziem, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, kā arī bloķēja trīs pretinieku metienus.

Rezultatīvākais “Wizards” rindās bija Denijs Avdija ar 19 punktiem. Pretinieku komandā kā vienmēr pamanāms bija Nikola Jokičs, kurš 29 punktiem pievienoja 13 atlēkušās bumbas un astoņas piespēles.

Ar 29 uzvarām 68 spēlēs “Wizards” ieņem 11. vietu Austrumu konferencē. Nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 19. martu plkst. 1:30 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Knicks”.