Porziņģis pagājušajā sezonā noziedoja 104 tūkstošus dolāru, kampaņa turpinās arī šosezon

20/01/2021 21:32

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis pagājušajā sezonā noziedoja 104 tūkstošus dolāru #KrisStops kampaņā, kuras ietvaros viņš palīdzēja Ziemeļteksasas bērniem, kuri ir trūkumcietēji.

Par katru spēlē izdarīto bloku Porziņģis pagājušajā sezonā ziedoja 500 dolārus un kopējā summa sezonas beigās sastādīja 104 tūkstošus, kas nonāca “Mavs Foundation” rīcībā. Šī struktūrvienība vēlāk summu lika lietā, lai palīdzētu nabadzībā nonākušiem bērniem. Ziemeļteksasas reģionā.

Kristaps kampaņu turpina arī šosezon, turklāt viņam pievienojies uzņēmums “Whataburger”, kas pielīdzina vēl 100 dolārus par katru Porziņģa bloku. Tas nozīmē, ka labdarībā par katru bloķēto Dalasas “Mavericks” spēlētāja metienu nonāk 600 dolāru. Viņam pagaidām ir astoņi bloki, kas dod 4,8 tūkstošu dolāru ziedojumu.

“Es parasti nerunāju par tādām lietām, bet esmu lepns par paveikto. Liels paldies “Whataburger” par atbalstu! Šogad turpinām,” raksta Porziņģis

Pieslēgties

Dienas fokusā

03/03/2021 21:43

Avots: Timma pirms mača pret “Stelmet Enea” apvainojies un pametis arēnu

Krievijas basketbola kluba Maskavas apgabala “Khimki” basketbolists Jānis Timma nav piedalījies aizvadītajos divos mačos un tam iemesls esot personīgs aizvainojums uz treneriem par taktiskajām izvēlēm, liecina “Telegram” kanāla “Perehvat” informācija….