Porziņģis pagājušajā sezonā noziedoja 104 tūkstošus dolāru, kampaņa turpinās arī šosezon

20/01/2021 21:32
Kristaps Porziņģis

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis pagājušajā sezonā noziedoja 104 tūkstošus dolāru #KrisStops kampaņā, kuras ietvaros viņš palīdzēja Ziemeļteksasas bērniem, kuri ir trūkumcietēji.

Par katru spēlē izdarīto bloku Porziņģis pagājušajā sezonā ziedoja 500 dolārus un kopējā summa sezonas beigās sastādīja 104 tūkstošus, kas nonāca “Mavs Foundation” rīcībā. Šī struktūrvienība vēlāk summu lika lietā, lai palīdzētu nabadzībā nonākušiem bērniem. Ziemeļteksasas reģionā.

Kristaps kampaņu turpina arī šosezon, turklāt viņam pievienojies uzņēmums “Whataburger”, kas pielīdzina vēl 100 dolārus par katru Porziņģa bloku. Tas nozīmē, ka labdarībā par katru bloķēto Dalasas “Mavericks” spēlētāja metienu nonāk 600 dolāru. Viņam pagaidām ir astoņi bloki, kas dod 4,8 tūkstošu dolāru ziedojumu.

“Es parasti nerunāju par tādām lietām, bet esmu lepns par paveikto. Liels paldies “Whataburger” par atbalstu! Šogad turpinām,” raksta Porziņģis

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…