Porziņģis par “Celtics” aizsardzību: Man tā ir paradīze

31/10/2023 09:51
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis sniedzis savus komentārus pēc aizvadītā mača pret Vašingtonas “Wizards”.

Jau vēstīts, ka Porziņģis guva 15 punktus spēlē, kurā Bostonas “Celtics” uzvarēja. “Celtics” viesos ar rezultātu 126:107 pārspēja Porziņģa iepriekš pārstāvētās “Wizards” basketbolistus. Porziņģis laukumā pavadītajās 23 minūtēs un 52 sekundēs realizēja vienu no diviem tālmetieniem un sešus no septiņiem divpunktu metieniem. Viņa kontā bija arī sešas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens un divas piezīmes.

“Godīgi sakot, joprojām strādāju, lai būtu atpakaļ ļoti labā formā, jo šobrīd vēl tādā neesmu,” atklāja Porziņģis. “Man nebija lieliska vasara, jo traumas dēļ izlaidu Pasaules kausu. Joprojām cenšos būt tādā līmenī, bet tajā pašā laikā ļoti izbaudu spēlēt kopā ar šiem puišiem. Šī ir ļoti, ļoti talantīga komanda un domāju, ka labi iederos starp viņiem, viss notiek diezgan plūstoši un ir viegli pielāgoties. Kas attiecas uz manu spēli, tad varu būt daudz labāks.”

“Galvenais treneris Džo [Mazulla] ir lielisks. Viņš mani izaicina treniņos, pirms tam arī treniņnometnē un dažās situācijās arī spēlēs,” atzina basketbolists. “Viņš vēlas no mums dabūt labāko un esmu pārsteigts, cik viņš ir labs treneris.”

“Vairākumā gadījumu man jāsedz spēlētājs, kurš nav pārāk labs metienu izpildītājs. Tas nozīmē, ka varu palīdzēt saviem komandas biedriem, cik vien daudz iespējams. Mums ir Drū Holidejs un Deriks Vaits – tie ir NBA elites līmeņa aizsargi. Esot ar viņiem, kā arī ar Teitumu un Braunu man tā ir paradīze aizsardzībā. Esmu pēdējais aizsargs un palīdzu, bet tajā pašā laikā viņi arī padara lielu darbu, lai man būtu vieglāk,” izteicās Porziņģis.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.25
5
1.44
1.68
4.2
4.8
4.6
3.9
1.7
1.41
4.75
7.5
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām