Porziņģis par Dončiču: Man viņa ir žēl un vēlos palīdzēt

29/03/2023 12:19
Nokopēts
Luka Dončičs un Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kristaps Porziņģis sarunā ar Spānijas mediju “Mundo Deportivo” paudis savu viedokli par šī brīža Dalasas “Mavericks” līdera Lukas Dončiča sniegumu.

Porziņģis un Dončičs “Mavericks” rindās kopā nospēlēja divarpus sezonas, bet pēc tam latvietis maiņas darījumā tika aizmainīts uz “Wizards”. Kad viņi abi bija vienā komandā, tad bieži vien parādījās informācija, ka viņu savstarpējās attiecības nav tās labākās. Lai kā arī nebūtu, gan Porziņģis, gan Dončičs viens par otru teikuši tikai labus vārdus.

“Wizards” šobrīd atrodas ārpus “play-in” zonas Austrumu konferencē un, visticamāk, nesasniegs izslēgšanas spēles. Tikmēr grūtas regulārās sezonas beigas gaidāmas arī Dončičam un “Mavericks”, kas arī pašlaik ir aiz “play-in” robežas. Slovēņu superzvaigzne nesenajās intervijās atklājis, ka šobrīd nejūtas savā ādā un, ka tas nav saistīts tikai ar notikumiem basketbola laukumā.

“Dončičs ir nedaudz grūtā situācijā,” atzina Porziņģis. “Esmu redzējis viņa intervijas un var nojaust, ka viņam ir slikts periods, iespējams, ka arī privātajā dzīvē. Man viņa ir žēl un vēlos viņam palīdzēt. Man vienmēr ir bijušas labas attiecības ar Luku un visiem cilvēkiem no Dalasas, kuri pret mani izturējās lieliski. Novēlu viņam visu to labāko. Basketbolā viss atrisināsies, bet svarīgi, lai viņam pašam viss ir kārtībā.”

TOP notikumi
1
X
2
1.27
5.75
11.5
16.5
7.75
1.17
1.47
4.5
5.75
4.4
4.4
1.62
2.35
3
3.4
1.5
5
5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām