Porziņģis par iejušanos “Wizards”, trenera ceļojumu uz Latviju un labajām sajūtām izlasē

01/10/2022 09:35
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kristaps Porziņģis sarunā komandas veidotajā podkāstā “Off The Bench” pastāstījis par aizvadīto sezonu, vienības galvenā trenera Vesa Anselda juniora viesošanos Latvijā, iejušanos komandā, kā arī par labajām emocijām izlasē.

“Bija gara vasara un starpsezona,” izteicās Porziņģis. “Sākumā mēnesi devos uz Spāniju, lai strādātu ar savu ķermeni un spēli. Pēc tam jūnijā, jūlijā un augustā biju mājās Latvijā. Bija valstsvienības “logi”, pirmajā no tiem atbalstīju komandu, bet otrajā jau spēlēju. Bija lieliski komandas treniņi, lai pirms sezonas ieietu labā ritmā. Vēlāk trīs četras dienas kopā ar ģimeni pavadīju Grieķijā un tagad esmu šeit.”

“Kad ierados šeit, tad dīvaini bija tas, ka uzreiz sajutos kā mājās,” atzina latviešu basketbolists. “Ļoti ātri visus iepazinu un pāreja bija ļoti veiksmīga un gluda. Uzreiz sāku spēlēt un bija iespēja pierast pie komandas, pilsētas un visa pārējā. Šobrīd jūtos tā, it kā būtu šeit bijis jau ļoti ilgu laiku.”

Porziņģim tika uzdots jautājums par “Wizards” galvenā trenera Anselda juniora viesošanos Latvijā. “Tas bija lieliski,” atklāja latvietis. “Viņš kādu laiku pavadīja ar mums kopā Latvijas izlasē, tajā skaitā ar mūsu galveno treneri Luku Banki. Mums bija saspringts grafiks, bet mēs lietderīgi pavadījām laiku laiku kopā. Tas, ka viņš veica šādu ceļojumu uz Latviju pierāda, ka viņam rūp un viņš vēlas veidot labas attiecības.”

“Domāju, ka Anselds no manis sagaida labāku versiju nekā biju pēdējos divos mēnešos iepriekšējā sezonā. Uzskatu, ka spēlēju teicamā līmenī, bet varu būt vēl labāks, spēlējot kopā ar Bredliju Bīlu. Man jāatvieglo spēle Bīlam, Kailam Kuzmam, kā arī jāizbrīvē pārējiem komandas biedriem metieni. Tāpat man jāatdod sevi visu aizsardzībā. Domāju, ka treneris grib, lai esam labāka komanda aizsardzībā. Uzvarošā komanda ir aizsardzības komanda un tas ir mūsu mērķis. Tāpat no sevis sagaidu, ka būšu augstā līmenī tieši aizsardzībā,” pauda Porziņģis.

Tāpat Porziņģim lika skaidrot sadarbību ar “Wizards” zvaigzni Bīlu. “Mēs veidojam savstarpēju ķīmiju. Varbūt tas prasīs nedaudz laika, kamēr mēs nospēlēsim pirmās spēles, bet esmu patīkami satraukts par dinamiku kopā ar viņu. Mums jāizvērtē, ko piedāvā pretinieki aizsardzībā. Ja viņi vairāk uzmanību pievērš Bīlam, tad es izpildīšu metienu un otrādāk. Jāveido sadarbība un jāsajūt vienam otru, lai varētu nolasīt viens otru.”

Latvietim tika arī vaicāts, kas ir bijis viņa laimīgākais moments basketbolā, kuru viņš patiešām varēja izbaudīt. “Varbūt tas ir uz nesenām emocijām, bet tagad, kad spēlēju izlasē un sajūtas, ko tu gūsti tur spēlējot ir nedaudz citādākas, kā spēlējot klubā. Tev ir zosāda, ir Latvijas fani, tu zini, ka viņi traki fanos un atbalstīs. To sajūtu vēl var dabūt izslēgšanas spēlēs. Lūkojos nākotnē un gribu arī ar klubu iegūt šīs sajūtas.”

Pilns video

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.25
4.8
1.46
4.8
4.1
1.65
1.41
4.75
7.5
4.8
3.9
1.68
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām