Porziņģis par izsvilpšanu Ņujorkā: Esmu priecīgs par jebkādām emocijām

25/02/2024 11:18
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis pēc izcīnītās uzvaras pār Ņujorkas “Knicks” dalījies iespaidos par spēli pret savu bijušo komandu.

Jau vēstīts, ka “Celtics” aizvadītajā naktī ar rezultātu 116:102 uzvarēja “Knicks”. Produktīvu sniegumu demonstrēja arī Porziņģis, kurš guva 22 punktus un bija otrais rezultatīvākais Bostonas spēlētājs. Latvietim šī bija otrā spēle Ņujorkā šosezon, un, līdzīgi kā iepriekšējos gados, viņam nācās saskarties ar “Knicks” fanu ūjināšanu. Jāatgādina, ka Porziņģis savu NBA karjeru uzsāka Ņujorkā, pirms viņš 2018./2019. gada sezonā tika aizmainīts.

“Ja godīgi, tad es to izbaudu,” par izsvilpšanu teica Porziņģis. “Šķiet, ka pagājušajā sezonā, kad spēlēju Vašingtonā, svilpieni bija norimušies, taču tagad atkal tie ir pieņēmušies spēkā, jo pārstāvu “Celtics” un komandai ar “Knicks” ir principiāli dueļi. Bet, kā vienmēr esmu teicis, esmu priecīgs par jebkādām emocijām. Vai tas ir atbalsts vai izsvilpšana, es to gribu dzirdēt. Šī spēle nebija citādāka – svarīgs mačs, fani bija skaļi. Izdarījām to, ko vajadzēja paveikt un izcīnījām labu uzvaru.”

Produktīvais Porziņģis atkal sekmē uzvaru pār savu pirmo NBA komandu

Porziņģis tāpat komentēja, kā viņš karjeras pēdējos gados ir mainījies. “Tas ir dabiski, ka, jo jaunāks tu esi, jo vairāk tu vēlies sevi nostādīt priekšplānā – gribu tikt pie savām minūtēm, saviem punktiem un tā tālāk. Bet, kad tu kļūsti pieredzējušāks, tu saproti, ka, spēlējot basketbolu pareizā veidā, tās lietas pašas nokārtosies,” norādīja latvietis.

“Kļūstot vecākam, mainās prioritātes – šobrīd atrodos šajā punktā.Esmu savos pīķa gados, spēle kļūst mierīgāka un laukumā pieņemu labākus lēmumus. Manuprāt, visai mūsu komandai ir šāds skatījums, kas arī būs recepte, lai turpinātu uzvarēt,” uzsvēra Porziņģis. “Esmu pavisam citādāks spēlētājs, kāds biju “Knicks” laikos un Dalasā.”

Latvietis arī norādīja, ka “Celtics”, kas šobrīd ar bilanci 45-12 ir NBA līdervienība, ir spējusi demonstrēt tik veiksmīgu sniegumu, jo visi spēlētāji, tostarp līderi, komandas labā ir ziedojušies. “Tas sākas no Džeisona un Džeilena, turpinot ar pārējiem. Piemēram, Džrū [Holidejs], iespējams, ir ziedojies visvairāk, lai būtu šāda līmeņa komandā,” secināja Porziņģis.

“Arī Džeisons ir pelnījis lielu atzinību, jo viņš varētu doties laukumā katru nakti un teikt – es gribu gūt 30 punktus, vēlos izcīnīt MVP. Bet viņš to nedara, un cilvēki to nenovērtē, jo viņš iesaista visus pārējos, kas mums ļauj palīdzēt uzvarēt un katram liek justies labāk. Visi spēlētāji komandas labā ir ziedojušies, bet mēs saprotam, kāds ir mūsu mērķis – savas personīgās lietas esam nolikuši malā, lai šo lielo mērķi [čempiontitulu] sasniegtu.”

Komentāri

  • Vilnis
    25/02/2024 20:34

    Lai džeki kapajas tālak.Veiksmi.

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
2.45
3.5
2.75
1.83
4
3.6
1.11
8
15
5
4.2
1.57
1.29
5.5
9
1.42
4.2
6
2.85
4.1
2.05
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām