Porziņģis par jauniem savas spēles elementiem: Tas ir noslēpums. Parādīšu to laukumā!

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis | Foto: Dalasas "Mavericks"

Ideja par atteikšanos no dalības Nacionālās basketbola asociācijas () sezonas izskaņā, kas paredzēta Orlando, nav pat prātā ienākusi, piektdien pēc treniņa sarunā ar žurnālistiem teica Dalasas “Mavericks” viens no līderiem .

Jau ziņots, ka Porziņģis aprīļa beigās ar privāto lidmašīnu ieradās Liepājas lidostā, bet vēlāk treniņus aizvadīja Nīcas Sporta hallē.

“Pat neizsvēru iespēju nepiedalīties sezonas noslēgumā Orlando, jo zināju, ka NBA spēs ikvienam izkārtot drošus apstākļus. Ne brīdi nešaubījos, ka došos palīgā komandai,” pēc piektdienas treniņa sarunā ar medijiem caur lietotni “Zoom” teica Porziņģis.

“Esmu puisis bez bērniem, ģimenes un tādām lietām, tāpēc varbūt es tādā ziņā esmu bezbailīgāks,” atklāja Porziņģis, kurš nevēlas vilcināties ar atgriešanos laukumā pandēmijas laikā. “Es domāju, ka visi tikai cenšas pasargāt sevi un savas ģimenes.”

“Kamēr biju mājās, regulāri aizvadīju treniņus. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu debitēt izslēgšanas spēlēs. Mans mērķis ir iekļūt izslēgšanas spēlēs ik gadu sākot no šī brīža. Ļoti ceru uz mūsu pirmo izslēgšanas spēļu pieredzi,” atklāja Porziņģis.

Basketbolists norādīja, ka šo laiku izmantojis, lai pilnveidotu savu spēli. Jautāts, vai viņš strādā pie jauniem savas spēles elementiem, latvietis atbildēja:” Jā, bet es nevaru par to runāt. Tas ir noslēpums. Es to parādīšu laukumā.”

Latvietim arī tika lūgts salīdzināt pauzi, kas bija jāietur pēc gūtā ceļgala savainojuma, ar koronavīrusa radītās pandēmijas pārtraukumu. Porziņģis skaidroja, ka abas situācijas ir stipri atšķirīgas, bet šoreiz viņš jau zinājis, kuras metodes strādā, bet kura ne. Šo laiku spēlētāji varējuši veltīt, lai apārstētu gūtos savainojumus.

Tāpat viņš bija pārliecināts, ka sezonas pārtraukums nevis pabojās saikni ar Luku Dončiču, bet gan tikai uzlabos to.

“Nedomāju, ka mums nāksies spert soļus atpakaļ. No šā brīža lietas kustēs tikai uz priekšu,” pārliecināts bija Porziņģis.

“Mavericks” spēlētājs šosezon laukumā devies 51 spēlē, kurā vidēji guvis 19,2 punktus, izcīnījis 9,5 atlēkušās bumbas, veicis 1,7 rezultatīvas piespēles un bloķējis 2,1 metienu.

Jau ziņots, ka NBA apstiprināja priekšlikumu sezonu atsākt 31.jūlijā ar 22 komandu līdzdalību, tām tiekoties “Disney’s ESPN Wide World of Sports Complex” telpās Orlando.

Zināms, ka sezonas izskaņā nepiedalīsies Dāvis Bertāns, kurš šajā vasarā gatavojas noslēgt karjeras lielāko līgumu. Viņa lēmumu atbalstīja arī Vašingtonas “Wizards” vienība.

Līga plāno komandām sākt treniņnometnes komandu pārstāvētajās pilsētās 30.jūnijā, uz Orlando dodoties 7.jūlijā.

“Play-off” turnīrs notiks augustā, un NBA finālsēriju vajadzētu pabeigt līdz 12.oktobrim.

NBA pārtrauca sezonu 11.martā, kad sākās Covid-19 pandēmija, apturot profesionālo sportu Ziemeļamerikā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par