Porziņģis par pārsteidzošo pirmo spēli, Teituma nenovērtēšanu un atbildi no Dončiča

08/06/2024 22:59
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis sarunā ar medijiem pirms Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijas otrās spēles atskatījās uz dueļa pirmo maču, kā arī lūkojās uz gaidāmo cīņu.

Jāatgādina, ka Porziņģa pārstāvētā Bostonas “Celtics” finālsērijas pirmajā spēlē ar 107:89 pārspēja latvieša bijušo komandu Dalasas “Mavericks”.  Viens no “Celtics” galvenajiem varoņiem savā finālu debijā bija tieši Porziņģis, kurš pēc vairāk kā mēneša pārtraukuma atgriezās ierindā un demonstrēja spilgtu sniegumu

“Fiziski jūtos labi, nav daudz ko piebilst. Gatavoju savu ķermeni nākamajai spēlei,” atzina Porziņģis, vienlaikus atklājot, ka viņam ir minūšu ierobežojums. “Divas dienas starp mačiem ļoti palīdz, bet, godīgi sakot, atskatoties uz pirmo spēli, pats negaidīju, ka varēšu tik labi kustēties. Tā man bija ļoti laba zīme, un tagad šīs divas dienas, gatavojot ķermeni un uzlabojot fizisko kondīciju, ir ļoti svarīgas.”

Atbalsts bija neticams. Kad gāju tunelī uz laukumu, sajutos kā WWE [populārajā amerikāņu restlinga šovā]. Sākumā nemaz nesapratu, ka atbalsts bija veltīts man, bet brīdī, kad dzirdēju fanu kliedzienus, patiešām biju sajūsmā,” pirmajā spēlē pieredzēto atcerējās Porziņģis.”Kā jau teicu pēc spēles, jutos atvieglots – esmu vesels, varēju doties laukumā un palīdzēt uzvarēt, sēriju sākt pareizajā veidā. Vienlaikus jāatzīst, ka vēl jāpaveic daudz darba un rīt mēs tiksim pie vēl vienas iespējas savā laukumā.”

Lai gan Bostonas komandā šovu pirmajā spēlē “nozaga” Porziņģis un Džeilens Brauns, latvietis neaizmirsa par Džeisona Teituma sniegumu. “Tas [Teituma ieguldītais darbs] dažkārt paliek nepamanīts, viņš arī bieži nesaņem uzslavas, bet tiek vainots, ja viņš neaizvada monstruālu spēli. Tas pret viņu ir diezgan negodīgi, taču es varu noņemt cepuri viņa priekšā par spiediena izturēšanu un izturēšanos kā uzvarētājs, ka viņš darīs jebko komandas labā, lai palīdzētu uzvarēt. Protams, pretinieku komandas vienmēr koncentrējas uz viņu un JB [Braunu], kas savukārt noņem spiedienu no manis un es varu tikt pie brīviem metieniem un labām situācijām,” norādīja Porziņģis.

Latvietis tāpat gaidāmajā spēlē paredz spilgtu “Mavericks” līdera Lukas Dončiča performanci. “No Lukas gaidu lielu atbildi. Viņš par to parūpēsies, viņš ir viens no labākajiem spēlētājiem, tāpēc mums tam ir jābūt gatavam,” par Dončiču izteicās Porziņģis. “Nākamā spēle būs suņu cīņa. Dalasa atdos visu, kas tai ir, un, ticiet man, arī mēs atdosim visu. Katra nākamā spēle ir svarīgākā.”

NBA fināla otrā spēle starp “Celtics” un “Mavericks” paredzēta naktī uz pirmdienu plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

Kids atkal izceļ Porziņģa nozīmi un atklāj, viņaprāt, labāko “Celtics” spēlētāju

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.3
3.74
1.68
5.51
3.61
1.68
2.22
3.13
3.53
1.16
7
11
1.31
5.25
9.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām