Porziņģis par teicamo sniegumu: Ja godīgi, tas vienkārši notika spēles ritmā

08/02/2024 07:58
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis pēc izcīnītās uzvaras pār Atlantas “Hawks” dalījies iespaidos par spēli.

Jau vēstīts, ka “Celtics” aizvadītajā naktī ar 125:117 pieveica “Hawks”. Lielisku sniegumu demonstrēja Porziņģis, kurš guva 31 punktu,  kļūstot par mača rezultatīvāko spēlētāju. Latvietis “Celtics” sastāvā 30 vai vairāk punktus guva piekto reizi, bet 68,4% realizēti metieni no spēles ir latvieša ceturtais labākais rādītājs šosezon.

Kā atzina Porziņģis, tad viņam un komandai padevās laba spēle, jo tika izpildīts plāns – proti, mērķis bija izmantot “Hawks” zvaigznes Treja Janga trūkumus aizsardzībā. “Ja godīgi, tas vienkārši notika spēles ritmā,” savu rezultativitāti skaidroja Porziņģis. “Protams, mēs mēģinājām uzbrukt Trejam, iesaistīt viņu dažādās situācijās un izmantot mismačus (nevienlīdzīgas maiņas).”

Viņam [Jangam] jau bija jāsedz Deriks [Vaits], kas jau ir grūts uzdevums, taču papildus tam mēs pret viņu spēlējām “pick and roll”, kas nozīmē, ka viņam aizsardzībā ir jāmainās. Tas visu “Hawks” komandu nostādīja nelabvēlīgā situācijā, ko mēs izmantojām,” Bostonas stratēģiju mačā pret Atlantas vienības ieskicēja Porziņģis.

Efektīvais Porziņģis saber pilnu “Hawks” grozu un kļūst par mača rezultatīvāko spēlētāju

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām