Porziņģis: Parādījām, ka varam uzvarēt arī tad, kad nekrīt tālmetieni

28/02/2024 10:58
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis pēcspēles preses konferencē komentējis uzvaru pār Filadelfijas “76ers”.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī “Celtics” tika pie devītā panākuma pēc kārtas, ar 117:99. Latvietis laukumā pavadīja 31 minūti un 18 sekundes, atzīmējoties ar 23 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām.

“Jāatzīst, ka sākumā pretinieku spēles plāns strādāja visai labi. Nezinu, kā mēs metām no spēles, liekas, ka nebija tik briesmīgi, bet tālmetieni nelidoja grozā, pat tādi, kādi parasti ielido. Bet tas ir labi, jo mēs atradām citus veidus, kā uzvarēt. Jo daži cilvēki, iespējams, uztraucas par to, ka mēs tikai metam tālmetienus un jautā, kas notiks, ja tie nekritīs iekšā? Šis vakars bija lielisks piemērs tam, kas notiks,” pārliecināts basketbolists.

“Šajā karjeras posmā esmu redzējis jau visus manis nosegšanas veidus, zinu, ko pretinieki darīs un pats esmu pilnvērtīgs spēlētājs, lai varētu šīs situācijas izmantot sev par labu. Šis vakars nav izņēmums – vienmēr meklēju iespējas, lai attīstītos, lai saprastu, kurš mani segs un ko viņš darīs, tā vienmēr ir atsevišķa spēle spēlē,” par pretinieku pretestību saka Porziņģis.

“Vēlamies spēlēt pareizi, darīt to, kas dod rezultātu. Un šeit atkal varu atkārtot to, ko esmu teicis iepriekš – ja mēs redzam komandas biedru labā situācijā, bumba tiks atdota viņam, bez jebkāda egoisma. Un tā ir līdz brīdim, kamēr pretinieki neizdomā, kā šo var izjaukt. Un tad būm – mums ir cita kombinācija. Tas ir iemesls, kāpēc mums ir tik daudz uzvaru.”

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām