Porziņģis pēc atgriešanās atkal sajūsmā par komandas biedriem: Šie ir patiešām talantīgi čaļi!

09/12/2023 08:59
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis pēc izcīnītās uzvaras pār Ņujorkas “Knicks” sniedzis savus komentārus par spēli.

Jau vēstīts, ka Porziņģis aizvadītajā naktī atgriezās ierindā, palīdzot “Celtics” ar 133:123 pieveikt latvieša pirmo NBA komandu Ņujorkas “Knicks”. “Jutos labi, esmu priecīgs par atgriešanos. Ļoti vēlējos ar saviem džekiem atkal doties laukumā. Esmu priecīgs būt atpakaļ, kā arī ir patīkami pieveikt tik labu komandu kā “Knicks”. Ikra muskulis bija lieliskā kondīcijā, nebija nekādu sāpju. Viss bija perfekti, liels paldies medicīniskajam personālam,” secināja Porziņģis.

Traumas dēļ izlaidis pēdējās četras spēles, Porziņģis savā atgriešanās mačā izkliedēja jebkādas šaubas par viņa gatavību – latvietis aizvadīja lielisku pirmo puslaiku, ar teicamu precizitāti (7/8) gūstot 19 punktus. Spēli iesācis ar septiņiem precīziem metieniem pēc kārtas, Porziņģim tika vaicāts, vai viņam bija kāds uztraukums izpildīt nākošo metienu, Porziņģis tādu apgalvojumu noliedza.

“Man nebija nekādu šaubu. Es vienmēr būtu turpinājis mest [neskatoties uz perfekto precizitāti]. Otrajā puslaikā tie metieni neiekrita, tādā veidā viss spēles gaita izlīdzinājās. Bet jā, komandas biedri, spēlējot “pick and pop”, spēles sākumā mani atrada pilnībā brīvu, kas man ļāva tikt pie lieliskām iespējām,” atzina Porziņģis.

Porziņģis tāpat norādīja, ka, neskatoties uz viņa problēmām ar precizitāti otrajā puslaikā, kur viņš guva tikai divus punktus, komanda turpināja spēlēt labi, taču joprojām ir potenciāls progresēt. “Aizvadījām arī labu otro puslaiku, taču arī pēc šādas spēles varu teikt, ka varam kļūt labāki aizsardzībā. Ir dažas lietas, kur mums [savā spēlē aizsardzībā] ir jānovērš nepilnības,” secināja latvietis.

“Celtics” šī bija 21. spēle šosezon, kas nozīmē, ka aizvadīta jau ceturtdaļa no sezonas. Porziņģim tika lūgts novērtēt sadarbību ar citiem starta piecinieka spēlētājiem. “Šie ir patiešām talantīgi čaļi. Jebkurš var pirmajā ceturtdaļā iemest 10, 15, 20 punktus un kļūt “karsts”. Katra spēle būs citādāka, taču mums visiem ir vienalga, kurš būs šis “karstais” spēlētājs – mēs caur viņu spēlēsim.”

Lieliska atgriešanās – Porziņģis “uzsprāgst” spēles ievadā un svin kārtējo uzvaru pret bijušo klubu

 

 

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām