Porziņģis: Pēc pēdējās “play-off” sērijas Dalasā man ir jāpierāda, ka varu spēlēt komandā, kas cīnās par titulu

07/12/2023 19:35
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis bijušā basketbolista Džonatana “JJ” Redika podkāstā pauda pirmos iespaidos par savu komandu, vēlmi sevi pierādīt, kā arī vērtēja savus komandas biedrus.

“Viss ir bijis lieliski, kopš pirmās dienas fani ir sagaidījuši mani ar atvērtām rokām. Džo [Mazulla, “Celtics” galvenais treneris] ir bijis lielisks, spēlēt “TD Garden” ir patiešām īpaši – ko vēl var vēlēties? Spēlēt kopā ar šāda kalibra basketbolistiem ir perfekts scenārijs,” par pirmajiem iespaidiem “Celtics” rindās stāstīja Porziņģis.

“Ņujorkā sajutu, kā ir spēlēt lielas “skatuves” priekšā, bet, godīgi sakot, man svarīgākais bija uzvarēt, nevis pievienoties komandai, kas ir vislielākajā “tirgū”. Jāsaka, ka Bostonā man ir iespēja apvienot abas šīs lietas, kas ir vēl labāk. Es gribēju izaicinājumu [un spiedienu, spēlējot šādā komandā]. Pēdējā [2021.] gadā, pirms es tiku aizmainīts no Dalasas, aizvadīju ne to labāko “play-off” sēriju, zaudējām pirmajā kārtā – tagad man ir jāpierāda, ka es varu spēlēt komandā, kas cīnās par čempiontitulu. Man ir jāatgādina, ka tas var notikt.”

“Šeit patiešām varu izjust atšķirības kultūrā, komanda ir bijusi pavisam tuvu čempiontitulam. Ienākot šādā atmosfērā uzreiz jutu pavisam citu enerģiju,būt kopā ar šādu komandu un cilvēkiem vēl vairāk palielina manu motivāciju un azartu – mēs visi zinām, kas ir galvenais mērķis [proti, tituls]. Tas ir viss, ko vien var vēlēties,” par Bostonas komandu priecīgs bija Porziņģis.

“Ar Džeilenu viss ir bijis ļoti dabiski, mūsu spēles kopā labi sader. Saprotu, kurās vietās laukumā Džeilens jūtās komfortablāk, vienkārši spēlējam viens no otra. Džeilens ir labs piespēlētājs, viņam patīk spēlēt divu spēlētāju kombinācijas. Viņš arī spēlē bez bumbas ir ļoti bīstams, kas savukārt rada iespējas man. Viņš manu spēlēšanu padara daudz vieglāku,” sadarbību ar Braunu raksturoja latvietis

Brauns: Tiklīdz Porziņģis ieradās Bostonā, tā sapratne izveidojās automātiski

Porziņģis veltīja arī atzinīgus vārdus Derikam Vaitam. “Pirms tam tiešām nezināju, ka Deriks ir tik labs,Mums nesen bija treniņā bija tāds kā saliedēšanās pasākums, kurā vienam par otru bija jāpasaka lieta, kas tev komandas biedrā patīk, kā arī viena lieta, kas nepatīk un padara traku. Es teicu Derikam – man patīk, ka tu gandrīz vienmēr veic pareizo lēmumu, bet tas, ka visi pret viņu ir nostādījuši augstus standartus, brīžos, kad viņš to nedara, tas visus padara trakus. Viņš ir patiešām nenovērtēts. Dzirdēju kaut kādas runas, ka viņš iekļauts [ESPN] 100 labāko spēlētāju vidū – tas ir absurds.

“Man patīk, cik nosvērts ir Džeisons – viņš nekad “neleks” pārāk augstu vai arī “nenolaidīsies” pārāk zemu. Džeisons vienmēr kontrolē savas emocijas. Viņa raksturs palīdz laukumā vienmēr darīt pareizās lietas, viņš ir spējīgs komandu aizvest līdz titulam. No tā, ko līdz šim esmu redzējis, viņš ir lieliska personība ģērbtuvē un organizācijā kopumā,” Teitumu vērtēja Porziņģis.

Porziņģis tāpat podkāstā stāstīja par pieredzēto Dalasas “Mavericks” rindās. Lasi par to rakstā  ŠEIT!

Porziņģis atceras “Mavs” periodu: Ar Dončiču centāmies, lai mūsu sadarbība tiešām strādātu

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2
3.25
4
3.3
-
1.3
1.32
5.5
8
4.6
3.75
1.7
2.15
3.2
3.5
2.35
3.5
2.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām