Porziņģis pēc smagās uzvaras Memfisā: Šī spēle liks mums par dažām lietām padomāt…

20/11/2023 09:13
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis dalījies iespaidos par izcīnīto uzvaru pret Memfisas “Grizzlies”.

Jau vēstīts, ka “Celtics” aizvadītajā naktī smagā cīņā ar 102:100 pārspēja “Grizzlies”, izcīnot sesto uzvaru pēc kārtas. Lielisku spēli aizvadīja Porziņģis, kurš izcēlās ar 26 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un sešiem bloķētiem metieniem, kā arī kļuva par galveno varoni mača izskaņā. Vispirms latvietis guva uzvaru nesošo grozu, bet pēcāk laukuma otrā galā bloķēja pretinieku metienu.

Ja “Celtics” šobrīd ir līgas labākā komanda, tad dažādu problēmu nomocītā “Grizzlies” ar bilanci 3-10 ir starp vājākajām vienībām. “Nedomāju, ka mēs Memfisu uztvērām vieglprātīgi. Varētu teikt, ka dažās situācijās nedaudz pazuda koncentrēšanās. Memfisa ļoti smagi cīnījās. Viņi cīnījās un bija ieradušies šeit, lai uzvarētu. Ir jāuzlabo disciplīna. Varbūt mums piezogas tāda sajūta, ka mēs par spīti visam tik un tā uzvarēsim, taču mums šāda veida spēlēs ir jākļūst agresīvākiem,” secināja Porziņģis. “Lai gan mēs uzvarējām, šī spēle liks mums par dažām lietām padomāt.”

Porziņģis tāpat komentēja savu pēdējo sekunžu bloķēto metienu pret Zairu Viljamsu. “Kad atgriezos aizsardzībā, redzēju, ka bija palicis maz laika. Tajā momentā mans instinkts bija uzreiz lekt, lai mēģinātu bloķēt metienu,” stāstīja Porziņģis, pieminot, ka mačs kopumā bijis ļoti smags. “Godīgi sakot, biju nedaudz emocionāls. Es pat vēlētos atvainoties Zairam par savu ķermeņa valodu. Spēles laikā bija uzkrājušās daudz emocijas. Protams, skatoties uz visu no savas perspektīvas, es esmu neobjektīvs, jo man šķiet, ka visas tiesnešu svilpes ir pret mani, bet tad viņš [Viljamss] arī gribēja piezīmi, lai gan viņa metienu bloķēju tīri. Uz to vienkārši pārāk asi reaģēju. Cienu gan Viljamsu, gan visu Memfisas komandu.”

Porziņģis sarīko bloku “ballīti” un mača izskaņā izrauj “Celtics” uzvaru

 

 

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
1.87
-
1.95
3.18
4.25
2.12
1.17
8
15.5
5.02
4.75
1.64
1.14
8.75
19
5
3.9
1.61
1.24
6.5
11
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām