Porziņģis spēles pārtraukumā gandrīz aiziet uz savu kādreizējo “Knicks” ģērbtuvi

15/11/2019 11:11

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” zvaigzne Kristaps Porziņģis spēles puslaika pārtraukumā pret Ņujorkas “Knicks” gandrīz aizgāja uz sava kādreizējā kluba ģērbtuvi.

Jau ziņots, ka “Mavericks” aizvadītajā naktī viesos ar 103:106 piekāpās Porziņģa iepriekš pārstāvētajai “Knicks” komandai. Puslaika pārtraukumā viņš gāja uz mājinieku komandas ģērbtuvēm, taču saprata, ka dodas nepareizajā virzienā un griezās atpakaļ.

Porziņģis šajā spēlē laukumā pavadīja 33 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā grozā raidīja sešus no 12 divpunktu metieniem, vienu no pieciem tālmetieniem un visus piecus soda metienus. Tāpat viņš izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, bloķēja trīs metienus, pieļāva divas kļūdas un vienu reizi pārkāpa noteikumus.

“Mavericks” pirmo reizi šosezon cietusi divus zaudējumus pēc kārtas. Komandai šobrīd ir sešas uzvaras 11 spēlēs, kas ļauj ieņemt astoto pozīciju Rietumos. Zīmīgi, ka “Knicks” šosezon guvusi tikai trīs panākumus 12 mačos, no kuriem divi ir bijuši pret “Mavericks”.