Porziņģis pēc zaudējuma: Esmu priecīgs par to, kā mainās mūsu identitāte

04/02/2023 08:55
Kristaps Porziņģis un Daniels Gefords

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kristaps Porziņģis pēc aizvadītā mača pret Portlendas “Trail Blazers” sniedzis savus komentārus par spēli.

Jau vēstīts, ka “Wizards” savā laukumā ar 116:124 atzina viesu pārākumu, tādējādi pārtraucot sešu uzvaru sēriju. Individuāli veiksmīgs mačs padevās Porziņģim, kurš guva 32 punktus, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, atdeva četras rezultatīvas piespēles un bloķēja vienu metienu. Tiesa, līdzīgi kā komandai, arī latvietis veiksmīgāk spēlēja pirmajā puslaikā. 19 no 32 punktiem Porziņģis guva pirmajās 24 minūtēs, kamēr “Wizards” vairākkārt sasniedza 20 punktu pārsvaru. Tomēr otrajā puslaika burvji spēlēja daudz vājāk un nespēja turpināt uzvaru sēriju.

“Viņi [otrajā puslaikā] atgriezās laukumā, iemeta, ja nekļūdos, piecus trīspunktniekus un tā arī viņiem aizgāja spēle. Mēs tikmēr iznācām atslābinājušies, bet viņi trāpīja metienus, ieguva papildus enerģiju, kas viņiem radīja iespaidu, ka viņi ir atpakaļ mačā. Viņiem tāpat bija labs ritms, kamēr mēs uzbrukumā sākām stagnēt un baidījāmies uzņemties atbildību – uzbrukt, veidot iespējas. Taču mēs smagi cīnījāmies un man patīk, ka mums visiem šis zaudējums ir patiešām sāpīgs. Visiem liekas, ka mums patiešām vajadzēja uzvarēt, un man patīk, ka pēc šīs uzvaru sērijas mums ir tāda domāšana. Esmu priecīgs par to, kā mainās mūsu identitāte,” secināja Porziņģis. “Pirmais puslaiks bija patiešām jautrs, otrais gan tāds nebija, taču komanda, kas spēlēja pirmajā puslaikā, bijām īstie “mēs”, un tādā veidā mums arī vajadzētu iet tālāk.”

“Protams, vairākas komandas cīnās ar savainojumiem, taču mums kā komandai, kas tikai nesen sākusi kopā spēlēt, nav bijuši daudz maču pilnā sastāvā. Kopš Breda atgriešanās mūsu savstarpējā ķīmija kļūst arvien labāka, es iegūstu vairāk iespēju viņa dēļ, kā arī es Bredam mēģinu izveidot momentus viņam pateicīgās vietās. Šis, manuprāt, ir tikai sākums, ir tiešām patīkami spēlēt kopā. Protams, ir labāk, kad uzvaram mačus, taču ķīmija, ko mēs mēģinām izveidot, nav nokritusi no zila gaisa. Mēs tai esam gājuši pretī, tagad mums vien nepieciešama stabilitāte. Bet tā ir labā lieta šajā līgā, ka jau rīt varēsim censties reabilitēties,” par komandas identitāti un sadarbību ar Bīlu stāstīja Porziņģis.

“Wizards” gaidāmajā naktī plkst. 1:00 pēc Latvijas laika viesosies pie Bruklinas “Nets”. Vašingtonas klubs Austrumu konferencē ieņem devīto vietu, kamēr bez sava līdera Kevina Duranta spēlējošā Bruklinas vienība ieņem ceturto pozīciju.

Porziņģim sezonas dalīti otrā rezultatīvākā spēle, “Wizards” izlaiž pārsvaru un pārtrauc uzvaru sēriju (VIDEO)