Porziņģis pret “Warriors” realize vien četrus metienus no 15, “Mavericks” cieš pamatīgu sagrāvi (VIDEO)

26/01/2022 07:31
Kristaps Porziņģis

Aizvadītajā naktī Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas “Mavericks” izbraukumā ar 92:130 zaudēja Goldensteitas “Warriors”.

Mača sākums neliecināja par gaidāmo katastrofu, jo pirmajā ceturtdaļā viesi pat spēja panākt septiņu punktu pārsvaru. Turpinājumā mājinieki gan pārņēma iniciatīvu un pakāpeniski palielināja savu vadību, spēles beigās tai sasniedzot 28 punktus.

Porziņģis laukumā pavadīja 25 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā viņš guva deviņus punktus, realizējot četrus no 15 metieniem no spēles. Latvietis izcīnīja septiņas bumbas zem groziem, izdarīja vienu piespēli, pārtvēra vienu bumbu un bloķēja divus metienus. Ceturtās ceturtdaļas sākumā Porziņģis ar bumbai iespēra ar kāju, tā noreaģējot uz neveiksmīgu epizodi. Par šo gājienu liepājnieks saņēma automātisku noraidījumu.

25 punktus Dalasas labā guva Luka Dončičs, kuram arī astoņas izcīnītas bumbas zem groziem, 11 punktus iemeta Džeilens Bransons. Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Džonatans Kuminga ar 22 punktiem, savukārt Stefans Karijs izcēlās ar 18 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un septiņām piespēlēm.

Dalasai tas bija 21. zaudējums 48 spēlēs šosezon, komandai ar 56,3% uzvaru ieņemot piekto pozīciju. Nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 27. janvāri plkst. 5:00 pret Portlendas “Trail Blazers”.