Porziņģis rezultatīvākais Dalasas uzvarā par “Clippers” (VIDEO)

18/10/2019 08:15

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Dalasas “Mavericks” pārbaudes spēļu periodu noslēdza ar panākumu izbraukumā ar 102:87 pār Losandželosas “Clippers” vienību.

Kristaps Porziņģis devās komadas sākuma pieciniekā, laukumā pavadot 23 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar “double-double”: 18 gūtiem punktiem tika pievienotas 13 atlēkušās bumbas. Liepājnieks realizēja piecus no sešiem metieniem divpunktu vērtē, vienu no trīs izpildītajiem trejačiem, kā arī piecus no sešiem sodiņiem.

Tāpat Porziņģis atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli, vienu bloku, divām kļūdām, četrām piezīmēm, bet viņam esot laukumā, “Mavs” guva par 20 punktiem vairāk nekā sāncenši. Efektivitātes rādītājs “+20” vēl bija viņa komandas biedram Timam Hārdavejam.

Porziņģis bija savas komandas rezultatīvākais spēlētājs, kamēr Luka Dončičs guva 15 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas.

“Clippers” sastāvā laukumā nedevās nelielu savainojumu guvušais pamatsastāva saspēles vadītājs Patriks Beverlijs, bet jaunieguvums Pols Džordžs laukumā pēc abu plecu operācijas varēs doties tikai pēc mēneša.

Rezultatīvākais pretinieku rindās bija Montreizls Harels ar 14 gūtiem punktiem, kamēr iepriekšējās sezonas NBA finālsērijas vērtīgākais spēlētājās Kavai Lenards spēlēja 22 minutes, atzīmējoties ar 13 gūtiem punktiem (metieni no spēles – 5/19).

“Mavericks” aizvadīja četras pārbaudes spēles, izcīnot divas uzvaras, kā arī divas reizes atzīstot pretinieku pārākumu.

Porziņģis jauno sezonu sāks 24. oktobrī pret cita latvieša Dāvja Bertāna pārstāvēto Vašingtonas “Wizards”.