Porziņģis sajūsmā par “Celtics”: Forši, ka mēs uzticamies viens otram

02/03/2024 08:02
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis medijam “NBC Sports Boston” sniedzis komentārus par aizvadīto spēli pret Dalasas “Mavericks”.

Jau vēstīts, ka Porziņģis guva 24 punktus mačā, kurā viņa pārstāvētā “Celtics” komanda izcīnīja uzvaru. “Celtics” savā laukumā ar rezultātu 138:110 pārspēja Dalasas “Mavericks” basketbolistus.

Porziņģis rāda klasi un kopā ar “Celtics” izcīna saldu uzvaru pret “Mavs”

“Ja godīgi, tad vienkārši spēlējam savu spēli,” atzina Porziņģis. “Kas ir forši, ka mēs uzticamies viens otram un tas sākas no JT [Džeisona Teituma] un JB [Džeilena Brauna]. Viņi atrod mani pozīcijās, veicam “extra” piespēli un darām visas šīs mazās lietas viens par otru, kas dod mums enerģiju. Uzbrukumā kustinām bumbu, visi pieskaras tai un jūtas labi. Nesavtība uzbrukumā pārnesās uz enerģiju aizsardzībā un tad varam lielisku uzbrukuma komandu kā Dalasu noturēt uz 110 punktiem.”

“Esam nobrieduši kā komanda,” izteicās latviešu basketbolists. “Domāju, ka tagad svarīgākais ir būt “svaigiem”, parūpēties par saviem ķermeņiem. Mēs saprotam, ka mūs, visticamāk, sagaida ilgs un grūts “play-off” posms. Arī psiholoģiski mēs ejam uz priekšu, lai kā komanda būtu tam gatava. Mums ir talants, mums ir mērķis un vajag visu salikt kopā, lai būtu labākajā formā, kādā varam būt.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām