Porziņģis sāk pierast uzņemties līdera lomu spēles izskaņās

22/10/2017 19:41
Kristaps Porzingis Sportazinas.com

Jau vēstīts, ka Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis sestdien aizvadīja dominējošu pirmo puslaiku un kopā iemeta 33 punktus, tomēr viņa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” komanda zaudēja arī jaunās sezonas otrajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, savā laukumā ar 107:111 (28:19, 36:32, 16:28, 27:32) piekāpjoties Detroitas “Pistons” spēlētājiem.

Mačā bija atlikušas deviņas minūtes, kad Porziņģis bija gatavs iet laukumā un sēdēja uz sekretariāta galdiņa, kur iepriekšējās sezonas vienmēr bija sēdējis Karmelo Entonijs, novēroja ESPN žurnālists Īans Beglijs. Pirmo reizi latvietis gāja laukumā kā komandas līderis izšķirošajos brīžos.

“Knicks” iemeta 10 no 16 metieniem, kad Porziņģis atgriezās laukumā, taču aizsardzībā svarīgos brīžos nespēja nosargāt savu grozu.

Kā vēsta ESPN, “vienradzis” no šīs spēles ir daudz ko mācījies: “Trešās trešdaļas sākumā man vajadzēja būt daudz agresīvākam. Vajadzēja vairāk doties soda laukumā un izpelnīties soda metienus. Mēs izpildījām daudz pustālos metienus, kamēr viņi turpināja skriet un daudz punktus guva ātrajos uzbrukumos. Ja  es būtu daudz agresīvāks zem groza, būtu apstādinājis viņu ātro pāreju,” izteicās Porziņģis, kurš trešajā trešdaļā izmeta tikai trīs metienus.

Latvietis kopā laukumā bija 35 minūtes, kuru laikā trāpīja astoņus no 14 divpunktu raidījumiem, trīs no septiņiem tālmetieniem un astoņus no desmit soda metieniem. Tāpat viņa kontā bija piecas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, divas kļūdas un trīs piezīmes.

Nepilnas 40 sekundes pirms pamatlaika beigām Dramonds nobloķēja Porziņģi brīdī, kad “Knicks” vēl zaudēja vien ar 104:107. Turpinājumā “Knicks” arī nespēja iegūt atlēkušo bumbu uzbrukumā un izglābt spēli komandai vairs neizdevās.

Nākamo maču “Knicks” aizvadīs otrdien, kad viesosies pie spēcīgās Bostonas “Celtics” komandas, kas sezonu iesākusi ar vienu panākumu trijos mačos.