Porziņģis saņem tehnisko piezīmi par pretinieka grūšanu (VIDEO)

30/11/2019 14:18

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas “Mavericks” basketbolists Kristaps Porziņģis vienā no epizodēm pagrūda Fīniksas “Suns” spēlētāju Āronu Bainsu, par ko abi saņēma tehnisko piezīmi.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī “Mavericks” viesos ar rezultātu 120:113 (31:25, 22:25, 36:39, 31:24) uzvarēja “Suns”. Šajā mačā Porziņģis no spēles neiemeta, atzīmējoties ar diviem realizētiem soda metieniem. Viņa komandas biedrs Luka Dončičs izcēlās ar 42 punktiem, atkārtojot karjeras labāko sasniegumu.

Otrajā ceturtdaļā latvietis iesaistījās nelielos asumos. 4:31 minūti pirms pārtraukuma viņš bija ceļā uz “Mavs” soliņu, kad pagrūda pretinieku komandas basketbolistu, austrālieti Āronu Beinsu. “Suns” pārstāvis atbildēja, sekoja arī vārdu apmaiņa, par ko abi tika “atalgoti” ar piezīmi.

Šosezon Porziņģis piedalījies 17 spēlēs, kurās caurmērā iemetis 17,3 punktus, izcīnījis 9,4 atlēkušās bumbas un atdevis 1,5 piespēles. Latvieša vidējais spēles laiks ir ap 31:24 minūtēm.

Ar 12 uzvarām 18 mačos “Mavericks” ieņem ceturto vietu Rietumu konferencē. Nākamo spēli komanda aizvadīs rītdien, 1. decembrī plkst. 23:00 pēc Latvijas laika pret Losandželosas “Lakers”.

Porziņģis: Spēlēšana centra pozīcijā man nav nekas jauns