Porziņģis: Šobrīd mēs nespēlējam savu labāko basketbolu, bet paši esam vainīgi

18/03/2023 08:24
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kristaps Porziņģis sniedzis savus komentārus pēc aizvadītās spēles pret Klīvlendas “Cavaliers”.

Jau vēstīts, ka Porziņģis un “Wizards” ar rezultātu 94:117 pārliecinoši zaudēja “Cavaliers”, piedzīvojot jau ceturto neveiksmi pēdējās piecās spēlēs. Porziņģis laukumā pavadīja 31 minūti un 41 sekundi, izceļoties ar 20 (1.p. 5/5; 2.p. 6/11; 3.p. 1/5) punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām, trīs rezultatīvām piespēlēm, divām pārtvertām bumbām, diviem bloķētiem metieniem, četrām pieļautām kļūdām, vienu personisko piezīmi un negatīvu +/- rādītāju -8.

“Viņu aizsardzība ir labākā visā līgā un to var sajust,” atzina Porziņģis. “Viņi nevienā aizsardzībā nepadodas, palīdz viens otram, uzticas viens otram un viņi lika mums pieļaut daudz kļūdas, apliecinot kāda stila komanda tā ir.”

“Sākumā tiku pie pāris metieniem, bet pēc tam bija vairāk jādodas caurgājienos,” vērtēja latviešu basketbolists. “Taču tad viņi labi nosedza arī soda laukumu, tāpēc, godīgi sakot, viss, ko mēs centāmies darīt nebija viegli izdarāms. Ja godīgi, tad šobrīd “Cavaliers” ir labāka komanda par mums un viņi to lieliski parādīja.”

“Ja paskatāmies uz komandām, kuras ir uz izslēgšanas spēļu robežas, tad dažām no tām vajadzētu būt titula pretendentēm, jo gan “Heat”, gan “Hawks” pirms dažām sezonā “play-off” tika tālu. Arī tās ir ļoti labas komandas, bet viņi ir tikai septītajā un astotajā vietā konferencē. Šosezon mēs esam zaudējuši dažas stulbas spēles, bet paši esam vainīgi. Šobrīd mēs nespēlējam savu labāko basketbolu, bet mums joprojām ir izredzes un mēs turpināsim cīnīties.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.5
3.9
1.63
2.8
3.5
2.4
1.27
6.5
9.25
1.22
6.75
10.5
2.71
4.14
2.44
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām