Porziņģis: Šodien jutos labi, gribēju spēlēt vairāk

12/11/2017 11:55
Kristaps Porzingis Sportazinas.com

Jau vēstīts, ka Latvietis Kristaps Porziņģis pēc viena Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mača izlaišanas sestdien laukumā atgriezās ar 34 punktiem, palīdzot Ņujorkas “Knicks” komandai savā laukumā ar rezultātu 118:91 (32:23, 32:26, 26:17, 28:25) sagraut Sakramento “Kings”.

Pirmās minūtes “Knicks” aizvadīja ļoti nepārliecinoši, tomēr ātri vien panāca pretiniekus un pārņēma vadību, atlikušajā spēles laikā dominējot. Porziņģis 30 punktu robežu sasniedza jau agri otrā puslaika sākumā un daudz lielāka viņa palīdzība komandai vairs nebija nepieciešama, ceturto ceturtdaļu pavadot uz rezervistu soliņa.

Latvietis pēc spēles atklāja, ka vēlējies spēlēt vairāk, jo šodien juties ļoti labi: “Protams, vēlējos spēlēt vairāk, taču saprotu trenera lēmumu. Dažkārt ir noderīgi arī pasēdēt un atpūsties.”

Komandas galvenais treneris Džefs Hornačeks komentēja, ka viņš vēlējies, lai Porziņģim būtu vairāk laika atpūtai: “Rezultāts bija graujošs mūsu labā. Lai viņš atpūšas. Iespējams, viņš gribēja pārspēt savu kārtējo punktu rekordu, bet es ticu, ka pavisam drīz Kristaps to atkal izdarīs.”

“Priekš viņa tas jau šķiet pavisam normāli – iziet laukumā un iemest vairāk kā 30 punktus,” piebilda Hornačeks. “Porziņģis var viegli pārmest pāri citiem pretiniekiem, kā arī iziet caurgājienos. Tāpat viņš šodien “dalīja” lieliskas piespēles un cerams, ka to mēs redzēsim vēl vairāk.”

Kristaps šonakt atgriezās laukumā pēc vienas spēles izlaišanas elkoņa un potītes traumas dēļ. Porziņģis atklāja, ka vienā no spēles epizodēm elkonis atkal sāka sāpēt, taču pēc brīža sāpes pārgāja.

Šodienas spēlē Ņujorkas “Knicks” arēnā uz lielā ekrāna parādījās “vienradža kamera”, kas izklaidēja skatītājus. Minūtes pārtraukumu laikā “Madison Square Garden” ekrānā fani tika rādīti ar vienradža ragu.

Ar septiņām uzvarām 12 spēlēs “Knicks” komanda ieņem sesto vietu Austrumu konferencē, kamēr “Kings” vienība šosezon 12 spēlēs iekrājusi vien trīs panākumus un ir priekšpēdējā, 14.pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamajā cīņā “Knicks” pirmdien uzņems sezonu neveiksmīgi iesākušo līgas vicečempioni Klīvlendas “Cavaliers”, ko reizi šosezon jau sagrāva. Šajā mačā pēc 20 spēļu diskvalifikācijas izciešanas Ņujorkas vienības rindās varēs atgriezties franču centrs Žoakims Noā, bet pirms tam svētdien “Knicks” būs nepieciešams kādu citu spēlētāju atskaitīt no sastāva.