Porziņģis par viņam piemēroto slodžu pārvaldību pagājušajā sezonā: Cilvēki, kuriem nebija zināšanu, sāka pieņemt lēmumus, kad man spēlēt un kad nē

29/11/2021 22:15

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis atklātā sarunā ar mediju “CBS 11 Sports” starp rindiņām kritizējis pagājušās sezonās “Mavs” trenerus, sakot, ka esot bijuši cilvēki, kuri pieņēmuši lēmumus par viņa nespēlēšanu, neskatoties uz to, ka nebija līdz galam zinoši par viņa veselības stāvokli.

“Sākumā no manis prasīja lietas, kuras darot, nejutos ērti,” atzina Porziņģis, kurš komentēja viņa būtisko lomas samazinājumu Rika Kārlaila vadībā. “Taču sapratu, ja tas nes labumu komandai, darīšu jebko. Spēlējām noteiktu stilu, kurā es daudz stāvēju uz trīspunktnieka līnijas, taču bija sajūta, ka daļa mana potenciāla netiek izmantota. Tagad mēģinu atgūt ritmu, kurā jūtos komfortabli, cīnoties pret mazākiem spēlētājiem postā un cenšoties pret viņiem iegūt priekšrocību.”

Porziņģim tika uzdots jautājums, vai viņš pagājušajā sezonā nebija vīlies par viņam piemēroto slodžu pārvaldību, neskatoties uz to, ka viņš esot bijis gatavs spēlēt vairākos mačos, kuros tika atpūtināts. “Es saprotu medicīnas personālu – ja viņi saka, ka man ir jābūt uzmanīgam ar savu veselību, man viņiem ir jātic. Taču es nesaprotu un nepiekrītu, ka cilvēki, kuriem nav zināšanas par to, sāk pieņemt lēmumus, kad man spēlēt un kad nē.”

“Man svarīgākais ir tas, ko domā cilvēki man apkārt. Varu pateikt, ka strādāju smagi, ieguldu daudz stundas un cenšos būt gan labāks spēlētājs, gan cilvēks.” atzina Porziņģis, kurš stāstīja arī par savu traumatismu. “Viss atkarīgs, kā uz to skatās. Ir jāsaprot, kā tiek gūts savainojums – kontaktā vai bez tā? Abas manas lielākās traumas bija kontakta traumas un no tā es nevarēju izvairīties.”

“Domāju, ka šobrīd spēlēju karjeras labāko basketbolu,” komentēja Kristaps. “Joprojām strādāju, lai uzņemtu tiešām labu ritmu. Ar Luku [Dončiču] spēlēt ir citādāk. Viņš ir liels talants un viens no labākajiem NBA spēlētājiem. Arī pie tā man ir jāpierod. Domāju, ka mums tagad ir laba sadarbība laukumā un ārpus tā. Mums ir labas attiecības un daudz runājam par visu spāņu valodā. Sadzīvojam ļoti labi. Mūsu attiecībās bijuši kāpumi un kritumi, bet runājam viens ar otru gan par dzīvi, gan basketbolu.”

Porziņģis arī stāstīja par viņam veltīto kritiku sociālajos tīklos. “Manuprāt, es spēju labi  balansēt – klausīties, ko par mani runā, kad to vēlos, un izolējos no šīs “skaņas”, kad nevēlos un kad tas nav vajadzīgs. Ir momenti, kad man nevajag papildus spiedienu un kad es neeju sociālajos tīklos, bet strādāju un esmu ar tuvākajiem. Vienmēr esmu ticējis, ja man ir pareiza attieksme, tad tas atmaksāsies. No spēlētājiem ar maksimālajiem līgumiem cilvēki gaida lielu statistisku un uzvaras, turklāt tie abi ir jāspēj paveikt vienlaicīgi,” atzina Porziņģis, ka pauda, ka viņa mērķis NBA nav mainījies – tas ir izcīnīt čempiontitulu.

Komentāri - 1

  • Robs
    30/11/2021 06:12

    Haha! Noskatoties pēdējās spēles liekas ka Kristaps tomēr sevi pārvērtē!

Pieslēgties

Dienas fokusā

Leonīds Dmitričenko
18/01/2022 10:07

“Dinamo” treneris pievienojas Austrumu konferences grandam

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” fiziskās sagatavotības treneris Leonīds Dmitričenko karjeru turpinās Magņitogorskas “Metallurg”, liecina paša speciālista “Instagram” profilā ievietotais attēls. Speciālists Latvijas klubam pievienojās pirms šīs sezonas….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…