Porziņģis trešo reizi šosezon spēlēs pret savu bijušo komandu

24/02/2023 14:53
Kristaps Porziņģis

Gaidāmajā naktī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” aizvadīs maču pret Ņujorkas “Knicks”.

“Wizards” vienībai šī būs pirmā spēle pēc zvaigžņu spēles pārtraukuma. Varētu teikt, ka Vašingtonas komandai šīs pārtraukums nenāca par labu, jo tā bija uzņēmusi labus apgriezienus, svinot četras uzvaras piecos mačos un pagaidām nav skaidrs, vai šis “momentum” ir saglabājies. Arī “Knicks” rezultāti pirms pauzes bija labi – seši panākumi astoņos mačos.

Vašingtonas komandas rezultatīvāko trio ir nemainīgs – Bredlijs Bīls ar vidēji 23,1 punktu, 3,5 atlēkušajām bumbām un 5,2 rezultatīvām piespēlēm, Porziņģis ar caurmērā 22,8 punktiem 8,6 izcīnītām bumbām zem groziem un 2,5 rezultatīvām piespēlēm, kā arī Kails Kuzma, kurš izcēlies ar vidēji 21,4 punktiem, 7,6 atlēkušajām bumbām un 3,9 piespēlēm.

“Knicks” rindās rezultatīvākais ir Džūliuss Rendls ar vidēji 24,8 punktiem, viņam ar caurmēra 23,9 punktiem seko Džeilens Bransons, bet trijnieku ar 19,7 punktiem noslēdz Rovans Berets.

Pašlaik “Wizards” ar 28 uzvarām 58 spēlēs ieņem desmito vietu Austrumos, kamēr “Knicks” ar 60 mačos iekrātiem 33 panākumiem atrodas sestajā pozīcijā. Komandām šī būs trešā savstarpējā spēle, bilance ir 1-1. Porziņģis piedalījies abos mačos, zaudētajā spēlē iemetot 21 punktu, bet uzvarētajā – 22.