Porziņģis turpina būt izcils un ar fantastisku precizitāti demolē čempionu aizsardzību (VIDEO)

14/02/2023 07:34
Kristaps Porziņģis un Bredlijs Bīls

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristaps Porziņģis un Vašingtonas “Wizards” ar rezultātu 126:135 atzina čempionvienības Goldensteitas “Warriors” pārākumu.

Kārtējo reizi izcilu sniegumu demonstrēja Porziņģis. Latvietis 35 minūtēs un 51 sekundēs izcēlās ar 34 punktiem, tostarp pa veicot ar fantastisku precizitāti (1 p. 8/8; 2 p. 10/13; 3 p. 2/3) – 75% realizēti metieni no spēles, kas ir viņa karjeras piektais labākais rādītājs viena mača ietvaros. 16 no saviem gūtajiem punktiem Kristaps “Warriors” grozā sameta pirmajā ceturtdaļā. Porziņģa kontā tāpat septiņas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens, četras pieļautas kļūdas, viena personiskā piezīme un +/- rādītājs -14.

Lielisks “Wizards” rindās arī bija Bredlijs Bīls, kurš izcēlās ar 33 punktiem, kā arī sasniedza karjerā 15 tūkstošu gūto punktu robežu. Vairāk par 10 punktiem guva arī Kendriks Nans (13) un Delons Raits (10). Jāpiezīmē, ka Vašingtonas vienība piedzīvoja zaudējumu, neskatoties uz to, ka tā uzbruka ar izcilu metienu precizitāti (60%). Tikmēr čempionu rindās vienu no sezonas labākajām spēlēm aizvadīja Endrjū Viginss, iekrājot 29 punktus. Viņam ar 27 punktiem palīdzēja Klejs Tompsons. Jāatzīmē, ka kareivjiem savainojuma dēļ nepalīdzēja komandas līderis Stefans Karijs.