Porziņģis un “Mavericks” noskatās Adetokunbo šovu zaudējumā pret “Bucks” (VIDEO)

12/10/2019 08:54

Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Dalasas “Mavericks” naktī uz sestdienu pārbaudes mačā atzina Milvoki “Bucks” pārākumu ar 111:118.

Jau pirmajās 12 minūtēs Dalasa nonāca iedzinējos ar 24:31, savukārt otrajā ceturtdaļā komanda spēja atspēlēt tikai vienu punktu – 55:61. Uzreiz pēc pārtraukuma “Bucks” aizvadīja vēl vienu labu ceturtdaļu, pēdējo spēles nogriezni sagaidot ar 82:99. Noslēdzošajās 12 minūtēs “Mavericks” spēja samazināt deficītu, tomēr piedzīvojot zaudējumu ar 111:118.

Kristaps Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 23:47 minūtes, kuru laikā iemeta 11 punktus (2p. 2/4, 3p. 2/9, s.m. 1/2), ka arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un izdarīja trīs piespēles. Šajā mačā mērķi sasniedza vien 30,8% no latviešu basketbolista metieniem.

Par rezultatīvāko “Mavericks” rindās kļuva Luka Dončičs, kuram 27 punkti un septiņas atlēkušās bumbas. Pretinieku komandā fantastisku sniegumu demonstrēja Jannis Adetokunbo, kurš iemeta 34 punktus, ka arī savāca 11 bumbas zem groziem.

Dalasas nākamā pārbaudes cīņa paredzēta naktī no 15. oktobri, kad pulksten 03:30 savā laukumā būs jāuzņem Oklahomasitijas ”Thunder”.

Savukārt pirmo spēli NBA regulārajā sezonā ”Mavericks” aizvadīs 24. oktobrī pulksten 03:30 pēc Latvijas laika, tiekoties ar cita latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvēto Vašingtonas ”Wizards”.

Citos mačos Detroitas “Pistons” ar 109:105 apspēlēja Klīvlendas “Cavaliers”, Indiana “Pacers” pārspēja Čikāgas “Bulls” ar 105:87, Orlando “Magic” atzina Bostonas “Celtic” pārākumu ar 75:100, Šarlotes “Hornets” zaudēja Filadelfijas “76ers” ar 87:100, Ņūorleānas “Pelicans” rezultatīvā spēlē izrāva uzvaru pār Jūtas “Jazz” ar 128:127.