Porziņģis zaudējumā vaino sevi

22/01/2020 08:50
Nokopēts

Jau vēstījām, Latvijas basketbola spīdeklis Kristaps Porziņģis aizvadītajā naktī atgriezās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas “Mavericks” sastāvā pēc desmit spēļu izlaišanas.

24 gadus vecais liepājnieks zaudējumā ar 107:110 pret Losandželosas “Clippers” savu skatītāju priekšā atzīmējās ar desmit gūtiem punktiem (1p. 1/1, 2p. 3/9, 3p. 1/8) un deviņām atlēkušajām bumbām.

Reklāma
Saturs turpinās

“Domāju, ja būtu spēlējis mazliet labāk, būtu uzvarējuši spēli,” pēc zaudējuma sacīja Porziņģis. “Varu teikt, ka šis zaudējums ir uz mani. Tādas ir sajūtas. Man ir jāspēlē labāk savas komandas, savu puišu, treneru labā. Zinu, ka šī bija tikai pirmā spēle pēc atgriešanās, bet vienmēr sev esmu uzstādījis augstas prasības. Esmu vīlies, ka nevarēju metienus izpildīt precīzāk.”

Dalasas sastāvā rezultatīvu maču aizvadīja Luka Dončičs, kuru šķīra viena rezultatīva piespēle no vēl viena ”triple-double” (36+10+9).

Kā zināms, pirmajā ceturtdaļā nopietnā savainojumā iedzīvojās “Mavs” komandas centrs Dvaits Povels. Vienības galvenais treneris nolēma spēlēt ar augumā mazāku sastāvu, centra pozīcijā izmantojot Porziņģi, un laukumā sūtot vēlvienu aizsargu.

“Ar mums pieejamajiem spēlētājiem, nāksies atrast līdzsvaru. Ja runājam par sastāvu, tad mums nāksies izskatīt dažādas iespējamās spēlētāju kombinācijas,” par tuvāko spēļu vienības sastāvu izteicās komandas galvenais treneris Riks Kārlails. Komandas sastāvā par centriem var spēlēt arī Vācijas pārstāvis Maksimilians Klebers un serbs Bobans Marjanovičs.

Porziņģis izlaida iepriekšējās desmit “Mavericks” spēles ceļgala sāpju dēļ.

NBA

Komentāri

  • nesūdanejēdzubasketbolā
    22/01/2020 09:13

    Jau no paša šīs sezonas sākuma KP runā un runā …tik pareizi, ka sāk mazliet šķebināt, ir skaidrs, ka viņš ir vīlies, ka vairs nav pirmais nr. komandā , bat vajadzētu tā kā aprast , ka lielākā daļa uzmanības tiek veltīta dončičam , kurš to patiešām ir pelnījis un nemeklēt vainu sevī , bet iet un spelēt, lai sezonas beigās nebūtu jālasa blogos, ka mavericks ir izsviedis naudu par džeku kurš prot labi runāt, bet nespēj attaisnot ieguldītos līdzekļus…varam atsaukt atmiņā biedriņu,kurš pazaudēja ticību sev un tad vēl traumas…
    p.s par dwight powell tiešām žēl, bija prieks skatīties kā viņš spēlēja.

Komentāri ir slēgti

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām