Porziņģis: Zvaigžņu spēlē šoreiz netiku – kā ir, tā ir (VIDEO)

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” spīdeklis daudz neuztraucas, ka netika šī gada Zvaigžņu spēlē. Viņš ir gatavs strādāt, lai tur būtu nākamgad, taču šobrīd koncentrējas citām lietām.

Zvaigžņu nedēļas nogalē “Rising Stars” un galvenajā mačā piedalījās “Mavericks” jaunā zvaigzne un komandas līderis .

“Liels prieks viņu redzēt Zvaigžņu spēlē,” sacīja Porziņģis. “Izskatījās, ka viņš labi pavadīja laiku, bet šobrīd Luka ir mazliet noguris. Tā bija gara nedēļa, bet atpūtīsimies šodien un rīt un būsim gatavi nākamajam mačam.”

Porziņģis līdz šim nekad nav spēlējis izslēgšanas turnīrā, jo ar Ņujorkas “Knicks” komandu to nekad neiespēja. Latvietis atcerējās laiku, kad viņš par vietu “play-off” necīnījās.

“Vienmēr ir grūti, ja esi zem 50% uzvaru līnijas. Ir momenti, kad pēc “All-Star” nedēļas nogales vēl vari censties glābt sezonu, taču tad pienāk moments, kad pietiek sevi mānīt un jāsaprot, ka izslēgšanas spēlēs netiksi,” secināja Kristaps.

“Šeit – Dalasā – mēs cīnāmies līdz pēdējai sekundei un pēdējai regulārās sezonas spēlei. Centīsimies uzvarēt tik daudz spēles, cik vien varam un redzēsim, kā tas beigsies. Mērķis ir izslēgšanas spēles,” sacīja latvietis.

Porziņģim aizvadītais pārtraukums, kas tika veltīts Zvaigžņu nedēļas nogalei, bijis mazliet par garu. “Trešajā dienā sapratu, ka gribu atpakaļ laukumā un ieiet atpakaļ savā normālajā ritmā. Man ir grūti pilnībā atslēgties no basketbola, tādēļ esmu priecīgs, ka esmu atpakaļ.”

“Neredzēju visu “danku” konkursa ierakstu, tādēļ nevaru komentēt tur notikušo,” turpināja Porziņģis, kurš nepauda savu viedokli par divdomīgajiem žūrijas lēmumiem pasākumā. “Zvaigžņu spēle vienmēr ir bijis mans mērķis, bet šoreiz es netiku. Kā ir, tā ir. Strādāšu, lai to sasniegtu nākamgad, bet man jebkurā gadījumā svarīgākais ir palīdzēt uzvarēt Dalasai, uz ko arī koncentrējos.”

Šajā Zvaigžņu spēlē bija cits izspēles formāts, kas Porziņģim ļoti patika. “Tas bija lielisks jaunievedums. Man ļoti patika redzēt, ka puiši cīnījās mača beigās.”

Porziņģim kārtējo reizi tika uzdots jautājums, kāds ir viņa un Dončiča dueta potenciāls. “Tas ir laika jautājums, it sevišķi ar visām izmaiņām, kas skar mani. Ir vajadzīgs laiks, lai atkal izjustu spēli, atrastu iespējas uzbrukumā un spēlētu kopā ar tādu basketbolistu kā Luka. Tās visas lietas lēnām savienojas un kļūst izpildāmas. Domāju, ka uzlabojumus var redzēt ar katru spēli.”

“Mēs visi komandā esam diezgan pārliecināti par mūsu spējām. Sezonas sākumā uzvarējām daudz spēļu, kaut gan mums pat vēl nebija izveidojusies tik laba savstarpējā sadarbība. Apzināmies, ka vēl ir daudz vietas, kur augt un tas dod motivāciju strādāt.”

“Villijs Kaulijs-Steins ir puisis, kurš grib strādāt un kļūt labāks. Domāju, ka viņš laukumā var izdarīt lietas, ko citi nē. Viņš mums ir vērtīgs basketbolists,” savu jauno komandas biedru aprakstīja Porziņģis. Kaulijs-Steins nesen kā no Goldensteitas “Warriors” pārcēlās uz Dalasu.

“Man skaitļi nav svarīgi,” izteicās Porziņģis, kurš, spēlējot bez Dončiča, regulāri iekrāja apjomīgus “double-double”, gūstot pat virs 30 punktiem. “Kādā spēlē man būs tāda statistika, bet kādā nē, tomēr lielākoties mums vienkārši jābūt efektīviem un jābūt pārliecinātiem, ka katrs spēlētājs ir iesaistīts, kā arī jāatdod 100% aizsardzībā,”

Porziņģis šosezon ir otrs rezultatīvākais Dalasas spēlētājs ar vidēji 18,4 punktiem un 9,1 atlēkušo bumbu mačā. Porziņģis arī vidēji spēlē bloķē 1,9 metienus, kas ir gana augsts rādītājs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par