Potenciālais “Dinamo” uzbrucējs lauzis līgumu ar līdzšinējo klubu

10/07/2020 17:16

Amerikāņu hokejists Zeks Budišs lauzis līgumu ar Somijas augstākās hokeja līgas klubu Turku TPS, ziņo vienība.

29 gadus vecais uzbrucējs TPS rindās spēlēja iepriekšējās divas ar pusi sezonas. Aizvadītajā sezonā viņam 44 mači, kuros iegūti 22 (8+14) punkti.

2009. gadā Budišs tika draftēts Nacionālajā hokeja līgā (NHL). Viņu otrajā kārtā ar kopējo 41. numuru izvēlējās Nešvilas “Predators”. Tomēr pasaules spēcīgākajā līgā viņš tā arī nav aizvadījis nevienu spēli.

Iepriekš Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” padomnieks Guntars Paste atklāja, ka vienības sastāvā pirmajās maiņās redz tieši Budišu. “Ja Mārtiņš Karsums būs pie mums, viņš ar Lauri Dārziņu un vienu kanādieti [Krisu DeSousu] spēlēs pirmajā maiņā. Otrajā maiņā plānojam vienu amerikāņu uzbrucēju [Budišu] no Somijas čempionāta, kā arī Tomi Sallinenu un Frederiku Stormu.”

“Dinamo” pagaidām vēl nav sponsora un līdz ar to nav budžeta, lai varētu parakstīt līgumus ar spēlētājiem un arī treneru korpusu. Komandas komplektēšana šobrīd ir uzticēta Pastem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…