Prāmnieks: Šveice sagādās problēmas Zviedrijai, bet Aho mēģinās iemest vārtus pret Vāciju

Foto: IIHF

Hokeja eksperts un “Viasat Sport Baltic” komentētājs izteicis savas prognozes par rītdien gaidāmajām Pasaules čempionāta spēlēm. Prāmnieks uzsakata, ka Šveice varētu sagādāt problēmas Zviedrijai, bet Somijas izlases uzbrucējs Sebastians Aho centīsies iemest ripu vārtos pret Vāciju.

Rītdien Pasaules čempionātā gaidāmi četri dueļi. A apakšgrupā plkst. 17:15 Francija spēkosies ar Čehijas valstsvienību, tikmēr paralēlajā spēlē B grupā Norvēģija tiksies ar ASV. Tomēr dienas interesantākās spēles paredzētas vakarā, plkst. 21:15. A grupā Šveice mēģinās apspēlēt Zviedriju, bet Vācija cīnīsies ar Somiju.

VIDEO: Prāmnieka prognozes

B apakšgrupā vadībā ar 13 punktiem piecās spēlēs ir ASV, tālāk ar 11 punktiem sešos mačos ir Dānija, kurai ar desmit punktiem četrās spēlēs seko Kanāda. Somijai un Latvijai ir pa deviņiem punktiem, bet somi šobrīd spēkojas ar Kanādu. Uzreiz aiz pirmajām piecām komandām ar pieciem punktiem atrodas Vācija, tālāk ar trīs punktiem seko Norvēģija, bet bez punktiem cīnās Dienvidkoreja.

A apakšgrupas kopvērtējumā līderpozīcijā ar 14 punktiem piecos mačos ir Zviedrija, desmit punkti ir Krievijai, pa deviņiem punktiem ir Čehijai un Šveicei, bet aiz pirmā četriniekam ar astoņiem punktiem ir Slovākija. Tālāk ar sešiem punktiem seko Francija, četrus punktus ieguvusi Austrija, bet Baltkrievija šobrīd ir bez punktiem.

Apakšgrupa Valstis Spēles laiks TV kanāls
A Francija – Čehija 17:15 360TV HD
B Norvēģija – ASV 17:15 360TV
A Zviedrija – Šveice 21:15 LTV7
B Somija – Vācija 21:15 360TV

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par