“Predators” pirms sezonas sākuma iesildās ar uzvaru Bernē

04/10/2022 00:04
Nino Nīderaiters

Nešvilas “Predators” hokejisti pirmdien pārbaudes spēlē Šveicē uzvarēja vietējā čempionāta komandu “Bern”. Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bernē notikušajā duelī uzvarēja ar rezultātu 4:3 (1:2, 2:0, 1:1).

Pirmā perioda vidū laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Svens Bertči, kurš izcēlās vairākumā, izpildot metienu ar nūjas lāpstiņas neērto pusi. Divas minūtes un 14 sekundes pirms došanās pārtraukumā Bernes hokeja audzēknis Romāns Jozi no vārtu priekšas panāca 1:1, bet desmit sekundes pirms perioda beigām Romēns Lefels pēc pretuzbrukuma atjaunoja Šveices komandai vadību.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Filips Forsbergs vārtu priekšā izpildīja metienu no neērtās puses un panāca 2:2, bet pusotru minūti vēlāk Mets Dušeins pēc “Predators” kapteiņa Jozi nopelnītā vairākuma ieguva viesiem vadību. Trešajā periodā pēc nospēlētām nepilnām sešām minūtēm Jozi ar raidījumu no iemetienu apļa panāca “Predators” vienībai divu vārtu pārsvaru, bet 13 sekundes pirms finālsvilpes Kriss Didomeniko mainīja Dominika Kahūna mestās ripas virzienu un samazināja NHL hokejistu handikapu.

Otrdien “NHL Global Series Challenge” ietvaros Sanhosē “Sharks” Vācijas galvaspilsētā tiksies ar vietējo Berlīnes “Eisbaren”.