“Predators” treneris Laviolets izcīna 600.uzvaru NHL karjerā

22/01/2019 09:29

Nacionālās hokeja līgas (NHL) laukumos norisinājušās četras cīņas. Trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Sanhosē “Sharks” komanda, kas izbraukumā ar 2:6 piekāpās Floridas “Panthers” priekšā.

Pēc diviem spēlētiem periodiem tablo vēstīja par neizsķirtu – 2:2, bet spēles izšķirošajās divdesmit minūtēs “panteru” hokejisti spēja gūt četrus bezatbildes vārtus, trīs reizes izceļoties skaitliskajā vairākumā. Somu uzbrucējs Aleksandrs Barkovs maču noslēdza ar trīs rezultatīvām piespēlēm, bet Frenks Vatrano trīs piespēlēm pievienoja arī gūtus vārtus.

Zīmīgu ierakstu savā trenera karjerā sasniedzis Nešvilas “Predators” galvenais treneris Pīters Laviolets, kura vadītā komanda aizvadītajā naktī ar 4:1 pārspēja Kolorado “Avalanche” vienību. Šis panākums Lavioletam bija jau 600.karjerā, iekļūstot to divdesmit treneru vidū, kuriem ir šāds ieraksts CV.

Savu 302. uzvaru guva Losandželosas “Kngs” vārtsargs Džonatans Kviks, ar 33 atvairītiem metieniem kaldinot uzvaru ar 4:3 pār Seintluisas “Blues”. Kviks kļuvis par uzvarām ceturto bagātāko amerikāņu vārtsargu NHL vēsturē.