Premjerlīga un citi sporta pasākumi Lielbritānijā atgriezīsies ne agrāk par jūniju

Žuzē Mourinjo un Jirgens Klops
Žuzē Mourinjo un Jirgens Klops | Foto: Laurence Griffiths/Getty Images

Anglijā pat aiz slēgtām durvīm profesionāla sporta pasākumi nenotiks agrāk par 1. jūniju, liecina Lielbritānijas valdības pirmdien izplatītais plāns ar mīkstinātiem noteikumiem koronavīrusa epidēmijas apturēšanai.

Premjerministrs Boriss Džonsons pirmdien izplatīja 50 lappušu biezu dokumentu pēc tam, kad viņš pēc svētdienas uzstāšanās tika kritizēts par detalizētu norāžu trūkumu. Savā televīzijas uzrunā viņš mainīja valdības nostāju no “palikt mājās” uz “palikt modram”.

Otrajā posmā, kas nenotiks pirms 1. jūnija, daļa plāna ietver “kultūras un sporta pasākumu, kas notiks aiz slēgtām durvīm, pārraižu atļaušanu”, izvairoties no liela mēroga sociālo kontaktu riska.”

Tikmēr Anglijas futbola premjerlīga pirmdien apsprieda savu plānu ar nosaukumu “Projekta restartēšana” pēc tam, kad visas spēles 13.martā tika aizliegtas vīrusa dēļ.

Ir atlikušas deviņas čempionāta kārtas, un ir ziņots, ka šīs spēles varētu notikt neitrālos laukumos ar to pārraidēm visiem pieejamos kanālos.

Citi sporta veidi, piemēram, krikets, regbijs un bokss, cer atsākt darbību jūlija sākumā.

Joprojām nav skaidrs, kad valdības plāna turpmākajos soļos sporta notikumus varēs apmeklēt skatītāji. Tomēr dokumentā teikts arī, ka dažas arēnas, kur dizains neļaus ievērot distancēšanos, joprojām nevarēs droši lietot pilnībā vai nevarēs atvērt vispār.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par