Premjerlīgas čempione zaudē punktus, Zlatans dominē Itālijas čempionāta spēlē

17/10/2020 16:58

Anglijas premjerlīgas agrā mačā čempione “Liverpool” otro reizi pēc kārtas nespēja uzvarēt, nospēlējot neizšķirti pret “Everton” ar 2:2.

Pirms spēles “Everton” bija premjerlīgas līdere, savukārt “Liverpool” ieņēma otro pozīciju ar trīs punktu deficītu. Jau trešajā minūtē Sadio Manā izmantoja labu piespēli no Mohameda Salāha un atklāja rezultātu – 1:0. “Everton” panāca izlīdzinājumu 19. minūtē, kad aizsargs Maikls Kīns labi nospēlēja stūra sitiena laikā.

Otrajā puslaikā “Liverpool” atkārtoti izvirzījās vadībā, šoreiz atzīmējoties jau pašam Salāham. Astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām Dominiks Kalverts-Luins panāca 2:2. 90. minūtē “Everton” palika mazākumā pēc Rišarlisona noraidījuma un 92. minūtē “Liverpool”, kā šķita daudziem šīs komandas līdzjutējiem, izrāva uzvaru.

Tomēr tiesneši pēc VAR sistēmas izmantošanas pieņēma lēmumu neieskaitīt vārtus, to pamatojot ar aizmuguri.

Londonas “Chelsea” atkal zaudēja punktus, nospēlējot 3:3 ar “Southampton”. Pēc 30 nospēlētajām minūtēm galvaspilsētas klubs bija vadībā ar 2:0, abus vārtus gūstot Timo Verneram. Pirmā puslaika beigās “Southampton” samazināja deficītu, bet 57. minūtē Če Adamss panāca 2:2. Vien divas minūtes vēlāk Kajs Havercs otro reizi izvirzīja “Chelsea” vadībā, uz ko pretinieki atbildēja ar vārtu guvumu kompensācijas laikā.

Mančestras “City” pietika ar vienu vārtu guvumu Rahīma Sterlinga izpildījumā, lai pieveiktu Londonas “Arsenal”, savukārt “Newcastle” vien spēles beigās atzina Mančestras “United” pārākumu – 1:3.

Divi Zlatana Ibrahimoviča vārti ļāva “Milan” pārspēt “Inter” ar 2:1. 39 gadus vecais uzbrucējs atzīmējās četru minūšu laikā, izvirzot savu vienību vadībā ar 2:0. “Inter” atbildēja ar vārtu guvumu Romelo Lukaku izpildījumā 28. minūtē. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās un “Milan” šo čempionātu turpina perfekti – četri panākumi tikpat spēlēs.

Vēl “Napoli” ar 4:1 sagrāva “Atalanta”, sagādājot pretiniekiem pirmo zaudējumu, “Sampdoria” iesita trīs golus Roma “Lazio” vārtos, bet Turīnas “Juventus” nespēja gūt panākumu cīņā pret “Crotone” – 1:1.