Premjerlīgas līderu duelī “Liverpool” un “City” uzvarētāju nenoskaidro

10/04/2022 20:23
Sadio Manē

Šovakar Anglijas premjerlīgas centrālajā spēlē starp turnīra līderi Mančestras “City” un otrajā vietā esošo “Liverpool” tika fiksēts neizšķirts 2:2.

Mājiniece “City” rezultātu atklāja jau piektajā minūtē, atzīmējoties Kevinam de Brijne. Astoņas minūtes vēlāk sekoja atbilde jau viesu izpildījumā – Diogo Žota panāca 1:1. Līdz pārtraukumam Mančestras vienība otro reizi izvirzījās vadībā, precīzs bija Gabriels Žezuss. Uzreiz pēc otrā perioda sākumā atkal gavilēja viesi – pēc Mohameda Salāha piespēles vārtus guva Sadio Manē, rezultātam kļūstot 2:2. Mančestras komanda apturēja pretinieku desmit uzvaru sēriju premjerlīgā.

Līdz ar neizšķirtu spēku samērs turnīra tabula nemainījās – “City” saglabāja vadību ar 74 punktiem 31 spēlē, savukārt “Liverpool” kontā ir 73 punkti 31 mačā, kas Jirgena Klopa vadītajai vienībai dod otro vietu kopvērtējumā.

Citās šodienas spēlēs “Brentford” ar 2:0 apspēlēja “West Ham”, Lesteras “City” pieveica “Crystal Palace” ar 2:1, bet “Norvich City” ar 2:0 pārspēja “Burnley”.