Premjerlīgas līderu duelī “Liverpool” un “City” uzvarētāju nenoskaidro

10/04/2022 20:23
Sadio Manē

Šovakar Anglijas premjerlīgas centrālajā spēlē starp turnīra līderi Mančestras “City” un otrajā vietā esošo “Liverpool” tika fiksēts neizšķirts 2:2.

Mājiniece “City” rezultātu atklāja jau piektajā minūtē, atzīmējoties Kevinam de Brijne. Astoņas minūtes vēlāk sekoja atbilde jau viesu izpildījumā – Diogo Žota panāca 1:1. Līdz pārtraukumam Mančestras vienība otro reizi izvirzījās vadībā, precīzs bija Gabriels Žezuss. Uzreiz pēc otrā perioda sākumā atkal gavilēja viesi – pēc Mohameda Salāha piespēles vārtus guva Sadio Manē, rezultātam kļūstot 2:2. Mančestras komanda apturēja pretinieku desmit uzvaru sēriju premjerlīgā.

Līdz ar neizšķirtu spēku samērs turnīra tabula nemainījās – “City” saglabāja vadību ar 74 punktiem 31 spēlē, savukārt “Liverpool” kontā ir 73 punkti 31 mačā, kas Jirgena Klopa vadītajai vienībai dod otro vietu kopvērtējumā.

Citās šodienas spēlēs “Brentford” ar 2:0 apspēlēja “West Ham”, Lesteras “City” pieveica “Crystal Palace” ar 2:1, bet “Norvich City” ar 2:0 pārspēja “Burnley”.

30/06/2022 21:19

Latvija izdemolē Serbijas spēles sistēmu un pārpildītajā arēnā nodrošina uzvaru apakšgrupā

Latvijas vīriešu basketbola izlase ceturtdien Rīgā Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra mačā uzvarēja Serbiju, izcīnot pirmo vietu grupā. Latvija pārspēja Serbiju ar 66:59 (13:12, 12:19, 21:7, 20:21). Pirmajā ceturtdaļā mazrezultatīvā spēlē,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…