Pret “Celtics” rekordspēli aizvadījušais Marejs nosaukts par nedēļas labāko Austrumos

01/04/2024 22:45
Nokopēts
Dežonte Marejs

Nacionālā basketbola asociācija (NBAnosaukusi aizvadītās nedēļas labākos spēlētājus. Austrumu konferencē atzinību izpelnījies Atlantas “Hawks” spēlētājs Dežonte Marejs, bet Rietumos – Luka Dončičs (Dalasas “Mavericks”).

Marejs par nedēļas labāko basketbolistu nosaukts pirmo reizi karjerā. Viņš palīdzēja “Hawks” pagājušajā nedēļā izcīnīt trīs uzvaras četrās spēlēs. 27 gadus vecais aizsargs izcēlās ar vidēji 28,3 punktiem, 5,8 atlēkušajām bumbām un 10,3 rezultatīvām piespēlēm. Divus panākumus “Hawks” izcīnīja pret Kristapa Porziņģa pārstāvēto Bostonas “Celtics”, 28. martā mačā Marejam aizvadot karjeras rezultatīvāko spēli, gūstot 44 punktus.

Tikmēr Dončičs atzinību ieguvis ceturto reizi šosezon un 14. reizi karjerā. Slovēņu superzvaigzne četrās spēlēs atzīmējās ar caurmērā 32,2 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un 9,5 rezultatīvām piespēlēm, palīdzot “Mavericks” iekrāt perfektu bilanci (4-0).

Starp kandidātiem uz nedēļas labākā spēlētāja balvu Austrumos arī bija Jannis Adetokunbo (Milvoki “Bucks”), Kems Tomass (Bruklinas “Nets”) un Indiānas “Pacers” pārstāvji  Tairīss Haliburtons un Paskāls Siakams, bet Rietumos pretendenti bija Džeilens Grīns (Hjūstonas “Rockets”), Lebrons Džeimss (Losandželosas “Lakers”) un Viktors Vembanjama (Sanantonio “Spurs”).

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām