Prezentēts “Real” jaunā 525 miljonu vērtā stadiona projekts (VIDEO)

Santiago Bernabeu, sportazinas.com
"Santiago Bernabeu" stadions Madridē Foto: Real Madrid CF

Spānijas futbola granda Madrides “Real” prezidents Florentīno Peress žurnālistiem atklājis “Santiago Bernabeu” stadiona rekonstrukcijas plānus.

Iepriekš publiski izskanēja informācija, ka Karaliskais klubs stadiona atjaunošanā gatavs tērēt 525 miljonus eiro, bet no šodienas publiskai apskatei pieejami arī datorizēti plānotā atjauninātā stadiona fotoattēli. Rekonstrukciju plānots uzsākt jau šajā vasarā, bet tai jānoslēdzas 2023. gadā.

Jāatzīmē, ka būvdarbi netraucēšos “Real” turpināt aizvadīt mājas spēles šajā stadionā.

Jaunajā stadionā būšot 360 grādu moderns tablo, kā arīdzan izbīdāmais jumts ar ārējo tērauda apdari, kas ļaus uz stadiona ārējās pamatnes projicēt iespaidīgus attēlus. Lai arī tiks mainīts arī sēdvietu izdalījums, stadiona ietilpība no tā nemainīsies – tā palikšot pie 81 tūkstoša.

Par jauno stadionu lepns bija “Peress: “Šis ir pēdējais brīdis, kad varam sākt skaitīt laiku, līdz mūsu stadionā tiks ieviestas vairākas arhitektūras un tehnoloģiju inovācijas. To raksturotu trīs vārdi – mūsdienīgāks, ērtāks un drošāks. Stadionā būs daudz vairāk brīvā laika pavadīšanas iespējas, kas līdzjutējiem nodrošinās neaizmirstamu pieredzi. Tie ir vieni no lielākajiem “Real” organizācijas plāniem un tas, loģiski, ka ir viens no lielākajiem projektiem visā pilsētā.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par