“Prizma” hokejisti OHL svin otro uzvaru šosezon

30/11/2021 22:53
Rīgas

Rīgas “Prizma” komanda otrdien svinēja otro uzvaru “Optibet” Hokeja līgas (OHL) 2021./2022.gada sezonā. “Prizma” savā laukumā ar 9:2 (4:0, 3:2, 2:0) sagrāva “Dinaburgas” komandu, kura sestdien tika pie pirmās uzvaras šosezon. Mājinieki jau 47.sekundē guva vārtus, izceļoties Valerijam Vorožcovam.

Pēc otro vārtu zaudējuma 14.minūtē viesu vārtos Reiņa Liepiņa vietā, kurš bija ielaidis divus “golus” četros metienos, stājās Ernests Valdemārs Tomass, taču arī viņš līdz perioda beigām bija spiests divreiz ņemt ārā ripu no savu vārtu tīkliņa. Uzvarētāju labā pa trim rezultativitātes punktiem sakrāja Kristers Bormanis (2+1) un Edgars Kurmis (1+2), pa diviem – četri hokejisti, Dāvim Straupem izceļoties ar diviem gūtiem vārtiem.

Artūrs Krists Krūklītis uzvarētāju vārtos atvairīja 27 metienus. Viesiem divus (1+1) rezultativitātes punktus sakrāja Artjoms Tretjakovs.

Turnīra tabulā pirmo vietu ar 32 izcīnītiem punktiem 17 spēlēs ieņem “Mogo”/LSPA, bet otrajā vietā ar 27 punktiem ierindojas Jelgavas “Zemgale”/LLU. Labāko trijnieku noslēdz “Liepāja”, kas 15 spēlēs izcīnījusi 20 punktus. Ceturto vietu ieņem “Olimp”/”Venta 2002” ar 14 punktiem 12 spēlēs, bet piektajā vietā ir Hokeja skola “Rīga”, kas izcīnījusi deviņus punktus 16 spēlēs. Sestajā vietā ar pieciem punktiem 14 mačos atrodas Rīgas “Prizma”, bet Daugavpils “Dinaburga” ir izcīnījusi divus punktus 13 aizvadītos mačos.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.