“Prizma” nosargā savus vārtus neskartus pret “Mogo” un svin otro uzvaru OHL

11/09/2018 21:27

Vienīgajā “Optibet” hokeja līgas (OHL) mačā šovakar “Prizma” savā laukumā ar rezultātu 2:0 pārspēja vienu no čempionāta favorītēm “Mogo”.

Starpsezonā ievērojamus papildinājumus sastāvā guvusī “Prizma” jauno OHL sezonu iesākusi ar diviem panākumiem, jo čempionāta ievadā rīdzinieki sestdien ar 6:1 pārliecinoši sagrāva HS “Rīgu”. Tikmēr “Mogo” pēc uzvaras pār turnīra debitanti “Lido” (4:2) šis bija pirmais zaudējums šosezon.

Pēc bezvārtu neizšķirta pirmajā periodā rezultāts tika atklāts otrā sestajā minūtē, kad pēc Jura Bērziņa un Sanda Grīnberga piespēlēm ripu “Mogo” vārtos ar metienu ar nūjas lāpstiņas neērto pusi raidīja Kristaps Liepa. Mača turpinājumā lieliski “Prizmas” vārtos darbojās Jānis Auziņš, kurš liedza ciemiņiem panākt izlīdzinājumu.

Tuvojoties spēles beigām, notikumi laukumā palika arvien saspringtāki un asāki. 59. minūtē “Mogo” aizsargu nesaprašanos izmantoja “Prizma” uzbrucējs Sergejs Pečura, kurš vienatnē pret sāncenšu vārtiem saņēma ripu, apspēlēja vārtsargu Henriju Anču un panāca 2:0, tādējādi ļaujot mājiniekiem jau svinēt panākumu.

Pateicoties uzvarai, “Prizma” ar maksimālajiem sešiem punktiem izvirzījusies OHL kopvērtējuma līderpozīcijās, apsteidzot pēdējo divu gadu čempioni “Kurbads” un šodien uzveikto “Mogo”.