“Prizma” supergarā “bullīšu” sērijā pārtrauc OHL līderes “Mogo” uzvaru gājienu

30/10/2018 22:55

Vienīgajā “Optibet” hokeja līgas (OHL) mačā šovakar turnīra līdervienības “Mogo” desmit uzvaru sēriju pārtraukt izdevies “Prizmai”, kas saspringtā cīņā pēcspēles soda metienu sērijā guva virsroku ar rezultātu 3:2 (2:2, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0).

Pirmie vārti šajā mačā tika gūti jau otrajā minūtē, rezultātu atklājot “Mogo” uzbrucējam Kasparam Saulietim. Izlīdzinājumu 14. minūtē panāca Sergejs Pečura. Perioda izskaņā viesiem vadību atguva Vladimirs Mamonovs, tomēr 12 sekundes pirms pirmā perioda beigām, realizējot skaitlisko vairākumu, līdzsvaru uz rezultāta tablo atjaunoja Miks Lipsbergs.

Pēc tika ražīgas pirmās trešdaļas nākamajos divos spēles periodos skatītāji ar vārtu guvumiem vairs netika priecēti. Arī piecu minūšu papildlaikā neviena no komandām nespēja pārspēt Jāni Auziņu vai Henriju Anču, kurš šajā cīņā tika galā ar 48 “Prizma” spēlētāju metieniem.

Sekoja “bullīšu” sērija, kuras 16.(!) mēģinājumā uzvaru mājiniekiem “Prizma” hokejistiem atnesa veterāns Aleksejs Širokovs.

Neskatoties uz piedzīvoto zaudējumu, “Mogo” joprojām saglabā OHL turnīra līderpozīcijas (32 punkti), par diviem punktiem apsteidzot “Prizmu”, kas aizvadījusi par vienu spēli vairāk. Ar 20 punktiem trešajā pozīcijā atrodas “Zemgale/LLU”, bet par diviem punktiem mazāk iekrājusi čempione “Kurbads”.