“Prizmai” trešā uzvara piecās spēlēs

28/02/2022 23:55
Rīgas

Daugavpils “Dinaburga” pirmdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) turnīra spēlē savā laukumā piedzīvoja zaudējumu pret Rīgas “Prizma” vienību. “Dinaburga” mājās piekāpās Rīgas klubam ar 3:6 (2:2, 0:3, 1:1).

Kaut arī pirmie vārtus guva mājinieki, sestajā minūtē izceļoties Artjomam Pugolovkinam, pēc 2:2 viesi guva četrus vārtus pēc kārtas, no tiem vienus mazākumā un vienus vairākumā, svinot uzvaru. Mājiniekiem pa diviem rezultativitātes punktiem guva Pugolovkins (1+1) un Vadims Vabiščevičs (0+2).

Viesu rindās ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Edgars Lipsbergs, pa diviem rezultativitātes punktiem guva Rihards Krastiņš, Valerijs Vorožcovs (abiem – 2+0), Jānis Straupe (1+1) un Kristers Bormanis (0+2). Uzvarētāju vārtos Artūrs Krists Krūklītis 57 minūtēs un 40 sekundēs atvairīja 29 no 31 metiena. Par labāko mājinieku rindās tika atzīts aizsargs Timofejs Fiļipovs, bet viesiem – Lipsbergs.

Pirmo vietu ar 57 punktiem 31 cīņā ieņem “Mogo”/LSPA komanda, kurai ar 51 punktu 30 mačos seko “Zemgale”/LLU. “Liepāja” ar 46 punktiem 31 duelī ir trešā, bet aiz tās ar 36 punktiem 29 cīņās ierindojas “Olimp”/”Venta 2002”. Piektajā vietā ir Hokeja skola “Rīga”, kas izcīnījusi 20 punktus 30 spēlēs, sestajā vietā ar 12 punktiem 36 spēlēs atrodas Rīgas “Prizma”, bet uz pēdējo vietu ar 11 punktiem 31 mačā noslīdējusi “Dinaburga”.

Pārceltās spēles un regulārais čempionāts tiks izspēlēts līdz 15.martam. OHL izslēgšanas spēļu turnīra, kas norisināsies līdz četrām uzvarām, pusfināli sāksies 18.martā. Savukārt cīņa par OHL čempionāta kausu tiks uzsākta 3.aprīlī. Arī fināls notiks līdz četrām uzvarām. OHL “play-off” iekļūs turnīra četras labākās komandas. Atlikušajām trijām vienībām sezona būs noslēgusies.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.