Prognozē basketbolu un dodies uz Ņujorku!

Kristaps Janičenoks, sportazinas.com

Vēlies kopā ar draugu braukt uz Ņujorku un vērot Nacionālās basketbola asociācijas () un Nacionālās hokeja līgas () spēles klātienē? Ja esi pārliecināts par savām basketbola zināšanām, tad kravā somas, bet pirms tam ir jāuzvar “Pafbet.lv” rīkotajā konkursā. Vai drīzāk – basketbola viktorīnā.

Latviešu NBA un NHL diaspora pieņemas spēkā! Mūsējo izrādes uz sporta lielākajām skatuvēm vairs nav nekāds retums. Tās ir klātienē jāredz arī tautiešiem no Latvijas, tāpēc “Pafbet.lv” vēlas aizvest zinošākos līdzjutējus uz Ņujorku, kur Bruklinas “Nets” sastāvā spēlē Rodions Kurucs!

Noteikumi ir pavisam vienkārši. No 8. līdz 13. novembrim notiks sešas kvalifikācijas kārtas. Kādā no tām tev ir precīzi jānosaka visu piecu “Pafbet.lv” izvēlēto basketbola spēļu uzvarētājs. Tad nokļūsi finālā (15. novembrī), kurā jābūt vislabākajam un/vai visveiksmīgākajam. Ja tas neizdosies, tad viktorīna atsāksies 22. novembrī tāda pašā formātā ar finālu 29. novembrī.

Ja būsi viens no diviem izcilniekiem, tad tevi un tavu draugu sagaida kas neaizmirstams – “Club Paf” ceļojums uz pasaules galvaspilsētu no 5. līdz 11. martam 2020. gadā!

Ceļojuma paketē divām personām ir iekļauts:

  • Lidojumi turp un atpakaļ no Rīgas uz Ņujorku (caur Stokhlomu).
  • Piecas naktis dubultajā numuriņā viesnīcā “New Yorker Wyndham hotel” ar brokastīm.
  • Biļetes uz NHL spēli “Madison Square Garden” starp Ņujorkas “Rangers” un Ņūdžersijas “Devils”.
  • Biļetes uz NBA spēli “Barclays Center” starp Bruklinas “Nets” un Čikāgas “Bulls”.
  • Vakariņas piektdienā.
  • “Club Paf” komanda rūpēsies par tevi un tavu ceļabiedru visā ceļojuma laikā, tajā skaitā
    organizēs transportu uz un no spēlēm, kā arī lidostas Ņujorkā.

Skaties basketbolu, asini prātu, prognozē, uzvari finālā un sapnis kļūs par realitāti. Atceries, ja nesanāk kvalificēties ar pirmo, tad vari mēģināt otro, trešo… sesto reizi.

IZLASI NOTEIKUMUS UN PIEDALIES!

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par