Prokopčuka nestartēs Eiropas čempionātā

Latvijas titulētākā maratonskrējēja Jeļena Prokopčuka apsvērusi iespēju augustā piedalīties Eiropas čempionātā, tomēr pārliecinājusies, ka pagaidām vēl nebūtu gatava sasniegt labu rezultātu. Sportiste Latvijas Radio pastāstīja, ka tādēļ Eiropas meistarsacīkstēs nepiedalīsies.

Prokopčuka maijā startēja pirmajās sacensībās kopš 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, piedaloties “Lattelecom” Rīgas maratona pusmaratona distancē, kur 41 gadu vecā skrējēja ieguva 4.vietu.

“Šogad gribēju skriet Eiropas čempionātā, pagaidām, domāju, tas nav reāli. Nevaru trenēties kā vajag, lai skrietu, lai cīnītos par labu vietu un parādītu labu rezultātu.”

“Tikai piedalīties – nav interese. Bija doma par 2020.gada olimpiskajām spēlēm. Laiks ir, Vladislavs aug. Organisms var stradāt, ja pareizi reaģē uz slodzi,” skaidro sportiste.

Šogad Prokopčuka gribēja augustā skriet Eiropas čempionātā, bet atzīst, ka pašlaik tas tomēr nav reāli. Skrējēja nevar trenēties tā, lai Eiropas čempionātā cīnītos par labu rezultātu, bet starts tikai piedalīšanās dēļ viņai nav interesants.

Tomēr Prokopčuka cerības neatmet, jo organisms uz slodzi reaģējot pareizi. Pretējā gadījumā pat nebūtu par ko runāt, viņa piebilst. Arī Jeļenas vīrs un treneris Aleksandrs Prokopčuks uzskata, ka pielikt skriešanai punktu var paspēt jebkurā laikā.

Pērn septembrī Prokopčuka laida pasaulē otro dēlu, taču domu par dalību augsta līmeņa sacensībās viņa nav atmetusi. Prokopčuka pieļauj iespēju startēt 2020.gada Tokijas olimpiskajās spēlēs, tomēr nesola, ka tas noteikti notiks. Sportiste rēķinās, ka vēl ir laiks lēmuma pieņemšanai.

Izmantotie resursi:

LSM, Inita Kresa-Katkovska

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar