Promouteris: Čišora devis piekrišanu cīņai ar Usiku

Oleksandrs Usiks, sportazinas.com
Oleksandrs Usiks | Foto: WBO

Ukraiņu boksera Oleksandra Usika (17-0) promouteris Aleksandrs Krasjuks atklājis, ka brits Deriks Čišora devis piekrišanu cīņas aizvadīšanai pret Ukrainas pārstāvi.

“Čišora ir kandidāts numur viens [cīņai pret Usiku]. Viņš jau ir devis piekrišanu, taču mēs vēl neesam noskaidrojuši cīņas datumu un statusu. Ari pats Oleksandrs pagaidām nav apstiprinājis savu gatavību doties ringā pret Čišoru. Līgums par cīņu vēl nav parakstīts, tas tiks izdarīts, kad mēs noskaidrosim visas detaļas,” atklāja Krasjuks.

Savā debijas mačā smagsvaros Usiks izmantoja WBO obligātā titula pretendenta statusu. 12. oktobrī ukrainis uzvarēja amerikāni Čazu Viterspūnu (38-4). Līdz ar šo panākumu Usikam ir tiesības pieprasīt titulcīņu no WBO čempiona Endija Ruisa un Entonija Džošua cīņas uzvarētāja, kura tiks aizvadīta 7. decembrī. 

Iepriekš par Usika gatavību cīņai pret Čišoru pastāstījis Ukrainas sportista aģents Egis Klimas. “Mēs nezinām, kas notiks 7. decembrī Endija Ruisa un Entonija Džošua cīņā. Ir patīkami, ka Usikam nebūs jāgaida vēl seši mēneši un duelis ar Čišoru viņam būtu kā iesildīšanās mačs,” izteicās Klimass. 

Debija smagsvaros ukrainim bija paredzēta šī gada 25. maijā, bet duelis ar 38 gadus veco franču veterānu Karlosu Takamu (36-5) nenotika, jo ukraiņu bokserim bija bicepsa savainojums. Usika nākamais iespējamais pretinieks, 34 gadus vecais nīderlandietis Tairons Spongs (14-0) neizturēja dopinga testu un līdz ar to bija nepieciešams meklēt jaunu pretinieku. Izvēle pēdējā brīdī krita uz Viterspūnu.

35 gadus vecais Čišora (32-9) savu pēdējo cīņu aizvadīja 26. oktobrī, kad nokautēja tautieti Deividu Praisu. 

Usiks varētu aizvadīt cīņu ar pieredzējušu britu bokseri

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par