Protestētāji blakus Orlando “burbulim” aicina Lebronu, Hārdenu un citus pievērst uzmanību problēmām

Protestētāji
Protestētāji | Foto: AP Photo / Tim Reynolds

Neliela cilvēku grupa protestēja blakus Nacionālās basketbola asociācijas () izveidotajam burbulim Orlando Disnejlendā, aicinot līgas zvaigznes pievērst lielāku uzmanību rasisma, nevienlīdzības un policijas vardarbības problēmām, ziņo AP.

Protestētāji līdzi atnesuši plakātus ar saukļiem. Tāpat viņi nobloķējuši divus autobusus, neļaujot dažiem mediju pārstāvjiem un NBA darbiniekiem ierasties “burbulī”. Cilvēki aicināja Lebronu Džeimsu, Džeimsu Hārdenu un citus NBA spīdekļus pievērst lielāku uzmanību esošajām problēmām. Tika izmantot saukļi “Black Lives Matter”, “Lebron, vai tu vari mums palīdzēt?”, savukārt vienā no plakātiem bija rakstīts “Rasel, paliec ar mums”.

Visas ieejas gan “burbulī”, gan viesnīcās un citos objektos Orlando Disnejlendā tiek apsargātas, līdz ar ko iekšā protestētāji neiekļuva. Pagaidām nav skaidrs, vai kāds no spēlētājiem pamanījis protestētājus. Tiek ziņots, ka viens no autobusiem ar Hjūstonas “Rockets” spēlētājiem pameta “ESPN Wide World of Sports” kompleksu vēl pirms protestētāji parādījās pie “burbuļa” vārtiem.

Iepriekš vēstīts, ka pēc tumšādainā Džordža Floida slepkavības visā ASV uzliesmoja masu protesti. Vēlāk situācija nedaudz nomierinājās, taču tad Viskonsinā policisti nepamatoti izdarīja vairākus šāvienus tumšādainam Džeikobam Bleikam mugurā. Šī situācija kļuva par iemeslu, kādēļ Milvoki “Bucks”, bet tajā pašā vakarā arī citas NBA komandas nedevās laukumā vienā no “play-off” otrās kārtas spēlēm.

Vēlāk gan pārceltie mači tika nospēlēti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par