Prūsis par Phjončhanas ātro trasi: Tās ir tikai galvassāpes, sportisti mokās ar braukšanu

Sandis Prūsis, sportazinas.com
Foto: Juris Bērziņš/Bobslejs.lv

Šodien vērienīgā ceremonijā tika atklātas Phjončhanas ziemas olimpiskās spēles. Dažādos sporta veidos pirmās sacensības jau risinās pilnā sparā, taču latviešu sportisti vēl nav stājušies uz starta līnijām.

Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis intervijā LSM pauda savu komentāru par Phjončhanas olimpisko bobsleja, skeletona un kamaniņu trasi.

”Šobrīd ir jāstrādā – laika mums vēl ir pietiekoši daudz,” pauda Prūsis. ”Trase ir ātra, taču pati par sevi tā ir labi sagatavota. Skatos, ka ledus dēļ ļoti daudzi mokās ar braukšanu,  ne tikai mēs. Vajadzētu būt interesantiem mačiem!”

”Vēl ir paredzēti trīs oficiālie treniņi, tomēr redzams, ka daudziem ir problēmas ar šo trasi. Katram no brauciena uz braucienu ir atšķirības. Tās ir tikai galvassāpes! Skaidrs, ka no pirmās dienas viss neaizgāja kā gribētos. Redzu, kā sportisti un treneri mokās, jo trase ir ātra un nepieciešama laba meistarība, lai to izbrauktu.”

Prūsis pauda, ka no līdzjutēju viedokļa šīs sacensības varētu būt ļoti interesantas potenciāli neparedzamo notikumu dēļ.

Jāatgādina, ka pirmās bobsleja sacensības gaidāmas 18. novembrī, kad uz starta stāsies divnieku ekipāžas, bet 24. februārī sacīkstes sāks arī četrinieki.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar