Prūsis pieļauj niecīgu iespēju, ka Melbārdis varētu atgriezties bobslejā

05/10/2021 10:10

Latvijas bobsleja izlases treneris Sandis Prūsis sarunā ar raidījumu “Sporta Studija” atzinis, ka ir ļoti maza iespēja, ka pilnvērtīgi bobslejā varētu atgriezties Oskars Melbārdis. Vasaras beigās kļuva zināms, ka bobslejista karjeru neturpinās pilots Ralfs Bērziņš, bet olimpiskais čempions Melbārdis atkal iedzīvojies muguras savainojumā, ievērojami samazinot izredzes piedalīties Pekinas olimpiskajās spēlēs, kas notiks no 4.līdz 20.februārim.

“Ja mēs visas situācijas varētu paredzēt, tad būtu viegli dzīvot,” izteicās Prūsis. “Bieži vien saku, ja mums apkārt nebūtu problēmas, tad mēs daudzi būtu bez darba. Smags un skumīgs gadījums par “Lielo Osi” runājot. Tiešām bija pazīmes, ka tā lieta uzlabojas, ka viss varētu būt labāk. Teikšu godīgi, nerēķinot pēdējās sezonas otro pusi, bija zināma stagnācija attieksmes un visādā ziņā. Viss tas rezultējās rezultātos un paša kondīcijā.”

“It kā no vienas puses vēl nekas nav beidzies, bet reāli man skaidrība ir lielāka, jo tagad līdz jaunajam gadam ar viņu kā sportistu 100% nerēķinos. Domāju, ka ir viens vai divi, bet ne vairāk kā 10%, ka Melbārdis kādreiz varētu atgriezties. Tos 10% mazliet pielieku klāt aiz pieklājības un cieņas. Reāli, tas ir viens vai puse no procenta. Visu cieņu Oskaram par viņa ieguldīto darbu un sasniegtajiem rezultātiem, attieksmi un visu pārējo, bet dzīve ir nežēlīga un sports ir vēl nežēlīgāks,” atklāja treneris.

Šobrīd Latvijas bobslejisti devušies uz Ķīnu, kur pavadīs vairāk par trīs nedēļām, kur arī būs šīs sezonas pirmais ledus treniņš. Pēc tam Oskara Ķibermaņa komanda dažas dienas pavadīs trenējoties Siguldā, bet Eiropas kausa komanda pēc atgriešanās Latvijā, dosies tālāk uz Norvēģiju, kur Lillehammeres trasē notiks divas sacensības katrā disciplīnā – gan divniekos, gan četriniekos. Bet Pasaules kausa sezona sāksies 15. novembrī Īglsā, kur sacensības risināsies divas nedēļas nogales pēc kārtas.

Šogad Pasaules kausa sezona notiks tikai Eiropas trasēs – astoņi posmi, četras valstis, piecas trases. Arī šogad viens etaps notiks Latvijā, Siguldas trasē, kur skeletonisti sacensības aizvadīs Vecgada vakarā, bet bobslejisti Jaunā gada dienā un 2. janvārī. 16 .janvārī notiks pēdējās sacensības Pasaules tūrē, bet jau februārī četrgades svarīgākie mači – Pekinas olimpiskās spēles.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
28/11/2021 21:20

“Wizards” galvenais treneris par Bertāna snieguma krīzi: Kādā brīdī viņš atvērsies

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds atzinis, ka viņš neuztraucas par latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna šīs sezonas vājo sniegumu, sakot, ka kādā brīdī viņš atvērsies…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…